• Свеж
Црна Три Боја Проверете Чистач Крпа За Садови

Црна Три Боја Проверете Чистач Крпа За Садови

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Крпи За Садови за Чистење секоја има димензии 12 на 12 инчи. Крпи за садови со двојна намена кои ја вршат работата на двајца. Секоја ткаенина има поли мрежа за чистење и памучна мешавина мека страна. Олабавете ја храната и маснотиите за лесно чистење со страната за чистење и користете ја меката страна за понежни површини кога бришете прашина или бришете неред. Крпите за садови се повеќенаменска алатка за кујна, бања и задолжително носење во кади за чистење за бришење прашина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бептер Партали За Чистење Крпа За Чистење Микрофиберзагребана Крпа За Чистење Чинија Кујна Брзи Крпи Абсорбента Кујнски Партали
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бептер Партали За Чистење Крпа За Чистење Микрофиберзагребана Крпа За Чистење Чинија Кујна Брзи Крпи Абсорбента Кујнски Партали

Добредојдовте На Beppter, се надевам дека ќе имаат добро време шопинг Чисти со или без вода, со или без хемис

DEN 399.84
Еднократно Хартиени Крпи Крпи За Садови За Миење Садови Дрвена Пулпа Памучна Крпа За Садови Партали За Садови За Кујна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еднократно Хартиени Крпи Крпи За Садови За Миење Садови Дрвена Пулпа Памучна Крпа За Садови Партали За Садови За Кујна

Хартиени Крпи за повеќекратна употреба Крпи За Садови За Миење Садови Дрвена Пулпа Памучна Крпа За Садо

DEN 2.00
Лимон Печатење Мф Крпа За Садови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лимон Печатење Мф Крпа За Садови

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

DEN 0.67
Крпи За садови Поставете Памучни Вафли Ткаат Кујнски Крпи Супер Абсорбента Кујнски Крпи За Садови За Сушење и Чистење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Крпи За садови Поставете Памучни Вафли Ткаат Кујнски Крпи Супер Абсорбента Кујнски Крпи За Садови За Сушење и Чистење

ПАМУЧНИ КРПИ за САДОВИ : 100% памучни вафли ткаат крпи за садови што се чувствуваат меки и удобни.  Уникатн

DEN 415.84