• Свеж
Акме Мебел Карго Тв Штанд

Акме Мебел Карго Тв Штанд

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Неутрализирајте ги острите модерни линии на вашиот телевизор со нешто исто толку модерно и подинамично благодарение на Штандот За Карго Мебел Акме. Овој тв штанд е направен од брановиден метал, што го прави да изгледа како пренаменет товарен контејнер. Две полици со отворена конзола (со вентилирана подлога) седат во центарот, совршени за инсталирање на вашата конзола за игри или видео плеер. Два кабинети со завртки се вградени во страните, нудејќи безбедно, скриено складирање. Прилагодете го изгледот на штандовите со вашиот избор на достапна опција за боја. Димензии : 73 W x 16d x 18h во. Брановидна метална конструкција. Вашиот избор на достапна завршница. 2 кабинети со една врата. 2 отворени полици за конзоли. Модерен индустриски дизајн. Макс Тв Големина : 81 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кабинети ТВ Кабинети СО LED RGB Светла Модерни ОРЕВИ ТВ Кабинети Мултимедијална Конзола Кабинети ТВ Кабинети За Дневна Соба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кабинети ТВ Кабинети СО LED RGB Светла Модерни ОРЕВИ ТВ Кабинети Мултимедијална Конзола Кабинети ТВ Кабинети За Дневна Соба

Концепт На Брендот ЗИКУ : " Домот се чувствува малку поинаку за секого Ние веруваме дека треба да се чувс�

DEN 1.00
Адисон и ЛЕЈН Холовеј Тв Штанд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адисон и ЛЕЈН Холовеј Тв Штанд

Силните геометриски линии го издвојуваат овој модерен ТЕЛЕВИЗОР Неговите црни метални акценти го комп�

DEN 2079.84
Тв Штанд ЗА ТВ, Маса За Модерна Тв Конзола Во Средината На Векот Со Складирање И Отворени Полици, Кабинет За Медиуми Во Центарот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тв Штанд ЗА ТВ, Маса За Модерна Тв Конзола Во Средината На Векот Со Складирање И Отворени Полици, Кабинет За Медиуми Во Центарот

обезбедете услуги за инсталација, наша цел е да ја понудиме најдобрата услуга за клиенти, па доколку има

DEN 3.00
Ландон Медиа Конзола Во Желад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ландон Медиа Конзола Во Желад

Лендон Медиа Конзола Во Желад Модерен стил Од Средината На Векот се враќа со колекцијата Лендон На Крос�

DEN 1759.84
Адисон и Лејн Гренџер во. ТВ Штанд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адисон и Лејн Гренџер во. ТВ Штанд

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот модерен дизајн на фарма со овој цврст држач за ТВ Неговио�

DEN 2.00
Ѕид Монтирани Ав Конзола - Серија Дизајнер Колекција-Финиш: Еспресо, Големина: 58 W 18 H 58 L-Финиш: Еспресо, Големина: 42 W
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Монтирани Ав Конзола - Серија Дизајнер Колекција-Финиш: Еспресо, Големина: 58 W 18 H 58 L-Финиш: Еспресо, Големина: 42 W

Овој елегантен 58 Инчен Серија 9 Дизајнер ЅИД МОНТИРАНИ АВ Конзола е совршен за секој современ простор за

DEN 3.33
Модиш Тв Штанд, Еспресо И Бело
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модиш Тв Штанд, Еспресо И Бело

Поседувајте го многу бараниот модерен изглед од средината на векот со ажурирана комбинација на бои на О

DEN 2048.00