• Свеж
Винзор и Њутн Котман Акварел, 21мл Цевка, Сепија

Винзор и Њутн Котман Акварел, 21мл Цевка, Сепија

Buyers rating:
DEN 255.20

Од стоката

Овој акварел е за почетници и остварени уметници. Проширете ја вашата палета, слојни бои една над друга и истражете го разноврсниот медиум за акварел! Одлична јачина на нијансирање, Живописна боја, Економична.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Водена Четка Дервент, Среден Врв
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Водена Четка Дервент, Среден Врв

Оваа четка за вода со среден врв е корисна алатка севоедно за уметниците, елиминирајќи ја потребата од т

DEN 2.00
Чорап Стоп Боја 82мл-Црвена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чорап Стоп Боја 82мл-Црвена

Нанесете ја оваа боја за чорапи за ефект против лизгање во чорапи, килими, килими за бањи и многу повеќе!

DEN 2.67
Крејола Глупави Мириси Акварели, брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Крејола Глупави Мириси Акварели, брои

Крејола Глупави Мириси 8 брои Акварели Цртежите на вашето дете ќе оживеат со смелите бои и ќе уживаат во

DEN 183.04
Клиренс Дом Акварел Боја Сет, Живописни Бои Во Џеб Бо Со Метален Прстен И Акварел Четка, Совршен Како Уметнички Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Дом Акварел Боја Сет, Живописни Бои Во Џеб Бо Со Метален Прстен И Акварел Четка, Совршен Како Уметнички Подарок

Клиренс За домашна Акварел Боја, 12 Живописни Бои Во Џебна Кутија Со Метален Прстен И Четка За Акварел, Со

DEN 1.67
Даниел Смит Акварел Земјата Оз. Баф
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Даниел Смит Акварел Земјата Оз. Баф

Претворете ја скоро секоја површина, дрво, метал, керамика, пластика, стакло, табла и многу повеќе, во едн

DEN 223.84
Брушо Кристална боја 15гр-Вермилион
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брушо Кристална боја 15гр-Вермилион

БојаЧетка Кристална Боја Ова се неверојатно разноврсни кристали со мастило со акварел што можат да се к

DEN 350.08