• Свеж
Медисон Парк Донован Утешител Сет, Кралица, Црвена

Медисон Парк Донован Утешител Сет, Кралица, Црвена

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Медисон Парк Донован 7 Парче Утешител Сет, Кралицата, Црвениот Донован е елегантно ажурирање на вашата спална соба. Овој црвен утешител има модерен блокиран изглед во боја со извезени детали од тегет. Домашна Суштина Пери 7 Парче Жакард Утешител Во Собата : . Комплетот кралица вклучува : утешител (90 "х 90"), 2 стандардни шамови (20 "х 26"), здолниште за кревет( 60" х 80" х 15 "капка), 3 украсни перници (18"х 18" /16 "х 16" /12 "х 18"). Кралскиот сет вклучува : утешител (104" х 92"), 2 Кралски шамови (20" х 36"), здолниште за кревет (78" х 80" х 15 "капка), 3 украсни перници (18"х 18" /16 "х 16" /12 "х 18"). Комплетот кал Кинг вклучува : утешител (104" х 92"), 2 Кралски шамови (20" х 36"), здолниште за кревет (72" х 84" х 15 "капка), 3 украсни перници (18"х 18" /16 "х 16" /12 "х 18"). 100 проценти полиестерски жакард парче со цврсти полиони со вез. Четкана ткаенина обратно. 270гсм полиестер полнење. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ризи Дома Хуш Утешител Кревет Во Собата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ризи Дома Хуш Утешител Кревет Во Собата

Мек Како шепот, Ризичниот Комплет За Утешител На Домашна Утешител додава драматична убавина во вашата с

DEN 623.84
Дарби Шарени Утешител Во Собата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дарби Шарени Утешител Во Собата

Тоа е тоа! Завршивте со тој древен утешител на вашиот кревет! Сакате свеж стил, кул современ изглед и изн�

DEN 1823.84