• Свеж
Бохнинг 7 Печатена Обвивка 7 Бел Тигар Стандардна Обвивка Со Стрелки, 12пк

Бохнинг 7 Печатена Обвивка 7 Бел Тигар Стандардна Обвивка Со Стрелки, 12пк

Buyers rating:
DEN 2878.40

Од стоката

Боинг обвивките помагаат во персонализирање на вашите стрели и обезбедуваат удобна и ефективна површина за адхезија. Сите обвивки не се еднакви. Постојат повеќе Оценки на материјали кои се продаваат како обвивки со стрелки. Ако производителот не ја добил точната површинска обвивка и дебелина, може да се појават проблеми со адхезијата. Материјалот што го користи компанијата Бохнинг е тестиран и потврден за јачина и издржливост на адхезија. Должина на пакетот : см,Ширина На Пакетот : см,висина На Пакетот : см,Тип На Производ : СПОРТСКА СТОКА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Боинг Стрелка Обвива-Пк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Боинг Стрелка Обвива-Пк

Оваа обвивка Со Стрелки е дизајнирана да го надополни блејзерот со обезбедување зголемена видливост на

DEN 1599.84
Извидник fglass 28 3 v 72pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Извидник fglass 28 3 v 72pk

Трајната точка на брзина на челик овозможува какво било достигнување на тежината од 50 зрна до 70 зрна Изв

DEN 1599.84
Carbon Express Speed ​​Freak 30 Arrow
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Carbon Express Speed ​​Freak 30 Arrow

Доследно ја погодувате вашата цел со доверба секој пат кога ќе ја ослободите користејќи ја стрелката со

DEN 3819.04
АЛУМИНИУМ КРСТ ЛАК СТРЕЛИ 6 ПК
  • Свеж
Оценка на купувачите:

АЛУМИНИУМ КРСТ ЛАК СТРЕЛИ 6 ПК

855141002105 WR WRE0106 Злите Гребени Самострели ја комбинираат уметноста и традицијата на фрлање стрели со неспо

DEN 431.84
Златен Врв Брзина Шахти-Доз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Златен Врв Брзина Шахти-Доз

Обезбедува перформанси на линијата за брзина од 100 проценти јаглерод, но со помала цена Правилност толе�

DEN 2.67