• Свеж
Дизни Мини Маус Девојки Долна Облека, + Гаќи

Дизни Мини Маус Девојки Долна Облека, + Гаќи

Buyers rating:
DEN 223.84

Од стоката

Мини Маус Девојки Гаќи Долна Облека-8-Пакет Дете / Мало Дете / Големо Дете Големина Гаќи Мики Клуб Еластична затворање. Мини Маус Девојки Гаќи Долна Облека-8-Пакет Дете / Мало Дете / Големо Дете Големина Гаќи Мики Клубхаус Дејзи Патка. Мини Маус, Дејзи Дак и остатокот од бандата отпечатени на удобна долна облека. Вашето малечко ќе сака да ја носи оваа удобна долна облека со своите омилени Ликови. Удобно, 100% Чешлано Памучно - Машинско Перење. Избраните Отпечатоци Може Да Варираат Во Зависност Од Пакетот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.