• Свеж
Висока Точка Производи Дрво Штанд Камера Монтирање За Лов, Стрелаштво; За Паметен Телефон, iPhone, Nexus, Андроид, Моторола, Стандардна Камера; Стеги на било која ex или ква

Висока Точка Производи Дрво Штанд Камера Монтирање За Лов, Стрелаштво; За Паметен Телефон, iPhone, Nexus, Андроид, Моторола,

Buyers rating:
DEN 784.00

Од стоката

Овој одличен нов производ решава голем број проблеми со ловот. Ви овозможува да го проверите телефонот на прв поглед со минимално движење и ви овозможува да бидете подготвени да го снимите вашиот лов со допир на копче. Вртливата рака е тивка. Основата е направена од поли-подмачкување и топката останува подмачкана, така што може да се остави на дрвото да застане низ сезоната на лов и нема да ' рѓа. Не пропуштајте текст или шут. Оваа лесна монтажа на камерата вклучува два адаптери кои му овозможуваат на производот да работи со вашиот мобилен телефон, Вашиот Go Pro или вашата видео камера користејќи ја неговата универзална нишка. Паметен Телефон : држачот за паметни телефони што може да се држи овозможува снимање на нивните лови без раце. Нема потреба да спакувате камера или да посакате да ја имате со вас. Држачот на камерата брзо се монтира на речиси секој стандарден држач за дрво без употреба на алатки, а паметниот телефон со која било големина брзо се прицврстува во уредот. Гопро : прилогот оди про брзо се навртува на држачот за контрола на рачката. Потоа можете брзо да го закачите и откачите Вашето Гопро на почетокот и крајот на вашиот лов. Не пропуштајте шанса да го фатите вашиот лов во неверојатен HD. Стандардна Камера : Ако имате камера со универзална нишка што сакате да ја користите, можете брзо да ја навртувате камерата на држачот за контрола на рачката и да бидете подготвени за снимање. Други Употреби : ако станете креативни, можете да го прикачите држачот на камерата со стегачот на што било со квадратни цевки од 3/4 инчи или 1 инчи. Отстранете ја стегачот и можете да ја закачите монтажата на камерата на се што можете да дупчите дупка. Размислете за вашиот кајак за одлични фотографии со вода или вашиот четири тркала. Снимете го вашиот лов без раце во штандот на вашето дрво; лесно префрлете се на рачна камера. Компатибилен Со Паметен Телефон, i Phone, Go Pro, Nexus, Android, Samsung Htc, Lg, Motorola и стандардна камера. Брзо и безбедно се прицврстува на која било квадратна цевка од 9 инчи или 1 инчи, не се потребни алатки. 360-степен странична ротација, 55-степен вертикална ротација. Тивко, лесно, мало, издржливо, без ' рѓа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вакем Блејд Бродхед, 4пк
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Вакем Блејд Бродхед, 4пк

Широките Глави на вакем се направени токму овде во Америка со нерѓосувачки челик со врвен квалитет и во�

DEN 1599.84
Rocket Broadheads Ultimate Steel
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Rocket Broadheads Ultimate Steel

Не оставајте ништо случајно секој пат кога ќе зачекорите во шумата со ракета Broadhead Ultimate Steel на крајот од �

DEN 165.28
Цвики Џудо Поени Завртка Во Гр
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвики Џудо Поени Завртка Во Гр

Мала глава за игра со раце натоварени со пружина за да ја заглави тревата и нечистотијата, спречувајќи г

DEN 431.84
Muzzy Trocar Hb Crossbow Broadhead Grain, Pk
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Muzzy Trocar Hb Crossbow Broadhead Grain, Pk

Хибриден широкопојасен глава што има збир од 1? Фиксни лопати и 1 5 / 8? Проширувачки лопати за вкупно 2 5 / 8? �

DEN 1.67
Саундерс Куршум Поени-Пк
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Саундерс Куршум Поени-Пк

Точка на куршум во стилот на завртки дизајнирана за вежбање и целна употреба.Карактеристики : Завртка в�

DEN 1599.84
Златен Врв Лепак Во Поени
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Златен Врв Лепак Во Поени

Златен Врв Лепак Во Точки ХСекач 140 гр 12 пк.Залепете во целни точки За вратила Со Стрелки Со Златен Врв ХС

DEN 0.33
Златен Врв Ез-Повлечете Поени Гр. Пк
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Златен Врв Ез-Повлечете Поени Гр. Пк

Златен Врв езточките на полето за Влечење нудат уникатни карактеристики на дизајнот што овозможуваат п

DEN 3.00
Muzzy Fantom SC Жито Стандард Широкопојасен
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Muzzy Fantom SC Жито Стандард Широкопојасен

Muzzy FANTOM SC 125 Жито Стандард Широка Глава Muzzy FANTOM SC Broadhead 125 Зрно е како оригиналниот Фантом, новиот FANTOM SC е ди

DEN 1.33
Натпревар Пин Поени-Пк
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Натпревар Пин Поени-Пк

Уникатната точка на обликот на конусот се движи во целта порамно за да ги задржи дупките поцврсти и да г�

DEN 2878.40
Теренски Точки 85ГР
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Теренски Точки 85ГР

Опремување на стрелките за изведба со Овие 19 / 64" Јаглерод Експрес Поле Поени Тие имаат елегантен, солиде

DEN 2.33
Токсична пракса за летање со стрела
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Токсична пракса за летање со стрела

Со 125гр Летање со стрела практика широко расправа што можете да вежбате без да уништите добра глава...

DEN 2.67
Победа за лепак на победа, од 12
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Победа за лепак на победа, од 12

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено Направен�

DEN 2.33