• Свеж
Џини Врежана-Кожа-Вкрстено Тело-Желад-32Ф7ГГМ2Е-532

Џини Врежана-Кожа-Вкрстено Тело-Желад-32Ф7ГГМ2Е-532

Buyers rating:
DEN 879.68

Од стоката

Џини крстот постигнува совршена рамнотежа помеѓу недооценено и луксузно - со лесно структуриран и компактен дизајн што е изработен во кожа со крок-врежана кожа. Завршено со акценти со синџир и преголема ресна - овој секојдневен фаворит е лесен начин за подигнување на секоја облека. 100% Кожа-Злато-Тон Хардвер-8.25 во. В Х 5.5 во. H X 2.25 во. Д. Внатрешни Детали : Заден Џеб Со Патент-Џеб Со Преден Пресек-Постава : 100% Прицврстување Со Полиестер-Врв-Патент. Мајкл Корс Џини Врежана-Кожа-Вкрстено Тело-Желад-32Ф7ГГМ2Е-532.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекција Елаина Крстот Чанта Од Миа К
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Елаина Крстот Чанта Од Миа К

Мкф Колекција Елаина Крстот Чанта Од Миа к андмидот;и МАТЕРИЈАЛ : Изработени од висококвалитетна облога

DEN 3.00
Колекција Обри Сачел Од Миа к
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Обри Сачел Од Миа к

ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа торба е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу МАТЕРИЈАЛ : Изра

DEN 719.84
Колекција Лиди Крстот Чанта Од Миа К
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Лиди Крстот Чанта Од Миа К

Мкф Колекција Чанта Лиди Крстот од миа К мини шапка кутија стил крстот торба е лесен начин за ажурирање �

DEN 3.00
Колекција Палома Чанта За Рамо Од Миа к
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Палома Чанта За Рамо Од Миа к

Торбата За Рамо Палома е секоја омилена секојдневна торба Дизајнирана со луксузни украси во златен тон,

DEN 3.00
Колиша Дами Торби За Рамо Мулти Џебови Чанта Повеќенаменски Отстранлива Торба Ранец Паричник Вкрстено Тело Горната Рачка Стп
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колиша Дами Торби За Рамо Мулти Џебови Чанта Повеќенаменски Отстранлива Торба Ранец Паричник Вкрстено Тело Горната Рачка Стп

Спецификации : t Gender : Жени, Дами Боја : Каки, Црвена, Кафеава, Бела, Темно Виолетова, Длабоко Сива, Кафе, Зел

DEN 2.00
Јинго Дами Мода Камен Жито Вештачка Кожа Чанта Со Голем Капацитет Отстранлив Ремен За Рамо Патент Гласник Торба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јинго Дами Мода Камен Жито Вештачка Кожа Чанта Со Голем Капацитет Отстранлив Ремен За Рамо Патент Гласник Торба

Дами Мода Камен Жито Вештачка Кожа Чанта Со Голем Капацитет Отстранлив Ремен За Рамо Патент Гласник Тор

DEN 2.33
Колекција Палома Чанта За Рамо Од Миа к
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Колекција Палома Чанта За Рамо Од Миа к

Мкф Колекција Палома Чанта За Рамо Од Миа к п чантата За Рамо Палома е секоја омилена секојдневна торба �

DEN 879.84