• Свеж
Кенет Џејмс Бескрајни Лето Зелена Палма Позадина

Кенет Џејмс Бескрајни Лето Зелена Палма Позадина

Buyers rating:
DEN 332.80

Од стоката

Секогаш е лето со оваа позадина од палми! Овој островски шик дизајн се одликува со топли нијанси на шумско зелена и шартреус. Големиот обем ќе направи неверојатен ѕид. Непастиран материјал обложен со акрилик; 26.25-во повторување, натпревар со капки; Перат и стриптиз; 27-во со 27-стапки долга ролна; Покрива околу 60,8 квадратни метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Позадина за зелена палма од Раш Ориса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Позадина за зелена палма од Раш Ориса

Создадете мирно тропско повлекување користејќи ја оваа тропска ботаничка позадина Листовите од палми �

DEN 0.33
Зелена Дивиот Свет Тропски Позадина R8146
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зелена Дивиот Свет Тропски Позадина R8146

Додавањето тропска и цветна позадина во вашиот дом може да биде лесен и ефикасен начин за додавање уник�

DEN 2.33
Брустер Ниаби Зелени Лисја Позадина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брустер Ниаби Зелени Лисја Позадина

Оваа позадина за печатење лисја има уметнички гравиран изглед Дизајнот има зелена позадина и бел грави�

DEN 159.84