• Свеж
Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Крозби Модерен Апстракт Потресени Сива 2 '7 12 Тркач Килим

Добро Ткаени Сиднеј Гроздобер Крозби Модерен Апстракт Потресени Сива 2 '7 12 Тркач Килим

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Сиднеј Гроздобер е светла и трендовска колекција со модерни геометриски и ажурирани традиционални обрасци. Меките, топли, неутрални тонови се нагласени со светли, ладни, сини и топли црвени и жолти. Избледените дизајни го додаваат тоа дополнително нешто и кадифен 0,5 " куп воздух пресврт фриз полипропилен дава исклучително текстура изглед. Ова предиво е меко, отпорно на дамки и не фрла или избледува. Трендовски со уникатно модерна modernетика. Исклучително издржлив и многу лесен за чистење. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови. Извалканите области треба веднаш да се исчистат. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.