• Свеж
Doubleо Парк Двострана Хартиена Подлога, 6 6 24пк, Точки И Ленти За Девојчиња

Doubleо Парк Двострана Хартиена Подлога, 6 6 24пк, Точки И Ленти За Девојчиња

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Ова е совршен почеток на вашите бележници, картички и многу повеќе. Doubleо Парк Двострана Хартиена Подлога, 6 "х 6" 24 пк, Точки И Ленти За Девојчиња : совршен почеток на вашите бележници, картички и многу повеќе. Оваа подлога содржи дваесет и четири двострани листови од 6" х 6" во шест различни бои (четири од секоја боја). Киселина и лигнин слободен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Luxpaper Cardstock, 100lb Holiday Green, 1000 пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luxpaper Cardstock, 100lb Holiday Green, 1000 пакет

Одмор зелени мерки за картони од 12 x 12 (12 "x 12 ") и е совршен за печатење, копирање, занаетчиство и разни дело

DEN 3.33
Хари Потер колекција на картони 16 pkg
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хари Потер колекција на картони 16 pkg

Character World Limited Кардсток на Хари Потер Колекцијата има волшебни слики и палета на бои што го надополнува ц

DEN 2.67
Luxpaper 100lb. Cardstock, 17, Garnet, 500 пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luxpaper 100lb. Cardstock, 17, Garnet, 500 пакет

11 x 17 картон во 100lbgarnet е длабок, класичен црвен обоен картон со мазна завршница 100lbstock и издржливоста на ов

DEN 1.00
Металик картон на базил, 12 12
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Металик картон на базил, 12 12

Базил ја носи најобемната линија на киселина и картон без лигнин за денешните занаетчии од хартија од с�

DEN 3.33
Darice Core'Dinations Kraft Core Core Metal Cardstock Assurned Colors
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Darice Core'Dinations Kraft Core Core Metal Cardstock Assurned Colors

Core'Dinations Kraft Core Metal Cardstock 12 "x12 " 24 / pkgасистирани бои Daricecore'dinations Krafts Core Metal Cardstock Забавни листови за додавање �

DEN 2.67
Luxpaper CardStock, 111lb Misty Rose Metallic, 500 пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luxpaper CardStock, 111lb Misty Rose Metallic, 500 пакет

12 x 18 картони во 111lb Misty Rose Metallic Sirio Pearl е сјајна мека розова боја со мазна завршница Тежината и издржливос�

DEN 3.33
Базил Цдстк 8. Моно Базил Вајт
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Базил Цдстк 8. Моно Базил Вајт

Базил Картон е тука за да ви помогне да креирате убаво обоени картички, покани, страници со белешки, мемо

DEN 2.67