• Свеж
Модвеј Куќа Близнак Кревет Во Бело

Модвеј Куќа Близнак Кревет Во Бело

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Смирувачка едноставност греди од висок сјај бела завршница На Земјата Куќа Кревет Рамка. Исправените метални столпчиња на врвот со тркалезни завршни топки додаваат необичен и опуштен изглед, додека мирниот заглавие и подножје имаат дизајн на решетки што зборува спокојно. МОДЕРЕН ДВОЕН КРЕВЕТ НА ФАРМА-Грациозни лакови, нежни линии, раскошни јамки и украсни акценти на медалјон ја красат интегрираната глава и подножје на овој кревет со платформа со двојна големина во стилот на земјата. ФОНДАЦИЈА ЗА ДУШЕЦИ-елегантен додаток на мала, гостинска или детска спална соба, металните летви на рамката на креветот нудат квалитетна поддршка за душекот. Потпорите со летви ја елиминираат потребата за пружина во кутија. СУПЕРИОРНА КОНСТРУКЦИЈА-Комплетни декоративни топчести завршетоци, оваа метална рамка за кревет е цврсто заварена од железо и може да се пофали со силен тубуларен дизајн кој обезбедува трајна издржливост со години мирен сон. КРЕВЕТ СО ПЛАТФОРМА БЛИЗНАК - оваа модерна класика доаѓа со капачиња за стапала што не означуваат и поддржува типови душеци како што се мемориска пена и внатрешен извор. Овој кревет со двојна големина го издигнува декорот на детската или спалната соба за гости. МЕРЕЊА НА ДВОКРЕВЕТНИ КРЕВЕТИ-елегантната завршница и нежните акценти на овој двокреветен кревет овозможуваат лесно мешање со секој декор на спалната соба. Димензии : 78,5 "Л х 39,5" В х 35,5 " Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ник rуниор Блаже и Monster Machines Spotion
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ник rуниор Блаже и Monster Machines Spotion

Вашето дете ќе се натпреварува да спие со пожарот и машините за чудовишта пластични мали деца од Делта д

DEN 540.80
Acme Jerome Twin Bed, сребрен автомобил
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Acme Jerome Twin Bed, сребрен автомобил

Охрабрете ја имагинацијата и вкусот за авантура со овој смел и прекрасен кревет инспириран од четири тр

DEN 3839.84
Бме Каден Делукс Рамка За Кревет Со Прилагодлива Глава - Средината На Векот, Ретро Стил Со Дрво Од Багрем-Не Е Потребна Пролет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бме Каден Делукс Рамка За Кревет Со Прилагодлива Глава - Средината На Векот, Ретро Стил Со Дрво Од Багрем-Не Е Потребна Пролет

Надградете го вашиот омилен пријатен простор! Потопете се во вашиот вистински домашен простор со елега

DEN 0.67
Слика на лесни кревети, азбука со слики
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слика на лесни кревети, азбука со слики

Осветлете го креветот на вашето дете со слика што сигурно ќе уживаат! Сликите се заменливи, така што ваш�

DEN 191.84