• Свеж
10 стапки 30 во Надуен Надземен Базен, Сино

10 стапки 30 во Надуен Надземен Базен, Сино

Buyers rating:
DEN 10831.84

Од стоката

Со нашиот надземен базен на надувување, тоа ќе ви биде добар пријател и партнер во текот на летото, а ќе ви донесе кул забава на отворено во жешкото лето.Нашиот базен за деца и возрасни е доволно голем за да го смести целото семејство. Удар & поставете ги големите базени за дворот на отворено ЗА ДА уживате ВО семејната забава ВО дворот цело лето.Спецификацијаматеријал : Пвцсајз : 10фт х 30препорачано Ниво На Вода : 80% Пакет вклучува1 х базен на Надувување(Пумпата не е вклучена)1 х поправка лепенка1 х Прирачник СУГИФТ 10фт Х 30ин Надуен Базен, Син Премиум Материјал : Нашиот базен на надувување од 10 стапки х 30ин е изработен од висококвалитетна заштита НА животната средина пвц меѓуслој, заштита на животната средина и безопасен обезбедува структурен интегритет. Отпорен е на кинење и нема да исчезне прекувремено на изложување на сонце. Секое лето можете да уживате во базенот со разнесување со вашето семејство на рамно тло во дворот. Безбеден и Сигурен : Рационализиран дизајн, мазна површина без испакнати, безбедносна гаранција, базенот е изработен од издржлив повеќебоен винил и може да се користи долго, децата над 2 години можат да користат (по можност позајмуваат прстен за пливање). Совршен За Лето : СУГИФТ базен на надувување им помага на децата подобро да уживаат во ладното лето. Безбедниот дизајн ги тера децата да пливаат побезбедно, што е длабоко сакано од децата. Во лето, овој базен на надувување ви овозможува вам и на вашите деца да уживате во летното сонце и виталноста на водата. Ве зближува со вашите деца. Брзо Одводнување И Преклопување : Вграден приклучок за одвод на дното на базенот, може да се исцеди во рок од неколку минути. Испуштете го базенот и избришете го со чиста крпа. Може да се преклопи и складира кога не е во употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Базен за надувување на жаби со жаби
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Базен за надувување на жаби со жаби

Направете прскање со базенот со надувување на жаби летната забава е само хоп! Одликувајќи се со контину

DEN 0.67
Bluescape Blue Stingray Spratable Spray Kids Splash Pool, Age & Up
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bluescape Blue Stingray Spratable Spray Kids Splash Pool, Age & Up

Направете прскање со вашите деца ова лето со базенот за спреј Bluescape Stingray Овој забавен Stingray ќе ги придруж�

DEN 0.67