• Свеж
Средни Салфетки За Ручек, 6, 5х6, 5, Слонова Коска, 40 Пакувања

Средни Салфетки За Ручек, 6, 5х6, 5, Слонова Коска, 40 Пакувања

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Џем Хартија И Плик Салфетки За Хартија за Ручек се совршени за секој пикник за ручек, празнична забава или роденденска прослава. Овие салфетки се квадратни, мазна завршна хартија. Со различни бои на располагање, ќе најдете оној кој совршено одговара на вашиот настан. Продадени во пакувања од 40. Боја : Слонова Коска . Големина : 6 1/2 х 6 1/2 инчи (Средна Големина На Ручек). Количина : 40 по пакување. Нашите салфетки за еднократна употреба се направени од висококвалитетна, сигурна хартија од 2 слоја која има брилијантно мазна завршница. Овие акцентни салфетки се совршени за настани како роденденски забави, скари, забави за дипломирање, невестински тушеви, свадби или кој било друг собир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лум-Мечка-Џек Салфетки, 16-Пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лум-Мечка-Џек Салфетки, 16-Пакет

Намачкајте ја поставката на вашата трпеза со Салфетките За Ручек ЛумМечкаЏек Овие пети салфетки имаат �

DEN 207.84
Хана К, Пластична Плоча, 9
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хана К, Пластична Плоча, 9

Хана кШарени 9" партиските чинии се совршени за мешање и совпаѓање и ќе ја оживеат вашата забава ВРВЕН КВ

DEN 2.33