• Свеж
Топла Тркала Гункстер Чудовиште Камион Зграда Играчка Автомобил Со Слика

Топла Тркала Гункстер Чудовиште Камион Зграда Играчка Автомобил Со Слика

Buyers rating:
DEN 479.52

Од стоката

Подгответе се за чудовиште акција со мега Топла тркала гункстер зграда во собата, врз основа на оригиналниот модел чудовиште камион. Одликувајќи се со автентични детали За Топли Тркала, ова возило е опремено со џиновски тркала и лигава зелена и жолта надворешност. Седнете ја вклучената фигура за микро акција на возачкото седиште и комбинирајте со други мега комплети за градење Топли Тркала за да создадете свои сопствени камиони за чудовишта. 69-парче Мега Топла Тркала Гункстер Чудовиште камион зграда играчка. Вклучува 1 позиционирана фигура за микро дејство што се вклопува на возачкото седиште. Карактеристики автентични чудовиште камион детали како лигави зелена и жолта боја работа. 69 тули и парчиња се комбинираат со сите мега конструкс градежни комплети и се компатибилни со други брендови за имиња. Идеална за возраст од 5 и повеќе години, оваа градежна играчка обезбедува искуства за градење и играње за да помогне во развојот на креативноста и вештините за решавање проблеми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.