• Свеж
Имитан Женски Чизми До Глуждот Буци Кратки Чизми Со Потпетици Со Патент Обични Чевли Црвени 8

Имитан Женски Чизми До Глуждот Буци Кратки Чизми Со Потпетици Со Патент Обични Чевли Црвени 8

Buyers rating:
DEN 591.84

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Женски Чизми До Глужд, Женски Чизми, Модни Чизми, Секојдневни Чевли, Кратки Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : Црна, Црвена, Виолетова (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7.5, САД 8,САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : прицврстување на Блокови : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Работа, Забави : 1. Класичните чизми до глуждот се изработени од стп кожа и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на абење.2. Овие утилитарни инспирирани чизми се и флексибилни и податливи. Тие имаат силуета висока до глуждот, заоблен прст, ѓон отпорен на лизгање, пета со среден блок, дизајн со патент настрана.3. Самоуверено Одење : Добро конструиран надворешен ѓон за подигање за сигурно подножје на лизгави површини. со блок потпетици стапала и солиден шара за дополнително зајакнување.4. Модните чизми, класичниот и кул дизајн со токи за ремени ги прават чизмите поубави.5. Класичен секојдневен дизајн, погоден за носење во различни прилики како што се секојдневен секојдневен, свечен бизнис и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).Горниот дел од чизмите до глуждот е изработен од мек СТП, се чувствува едноставен и елегантен, изгледа многу убаво и го издржа тестот на времето, лесен за чистење. ®Лесен За Носење}Класичните чизми до глужд никогаш не се застарени, ве одржуваат стилски секој момент. Патент Лесен за носење и исклучување. ●Модни Чизми За Жени ● Овие чизми се исклучително ефикасни во одржувањето на вашите стапала топли и суви ефикасно. Нозете ќе останат чисти и суви на денот на дождот и снегот.Нивната површина е мазна и водоотпорна. €Анти-Лизгачки Ѓон●Женските чизми до глужд имаат ѓон против лизгање и длабока шарка што обезбедува заштита од сите надворешни услови. Влечењето обезбедено со класичните чизми ќе ви помогне во through и зима. ①Прилики+борбен стил направете ја вашата облека да изгледа кул. Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг. Класичните чизми до глуждот одговараат на свечениот фустан, деловни секојдневни, дневни прилики за забави и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Bootенски чизми на глуждот на Muk Luks Kellie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootенски чизми на глуждот на Muk Luks Kellie

Лулка ја стапала со топлина облечена во стилски чизми на глуждот Мук Лукс Кели Овој багажник отпорен на

DEN 729.12
Бела Вита Џив Чизми До Глуждот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бела Вита Џив Чизми До Глуждот

Блок пета чизми за победа! Две метални столпчиња се сето ова бути треба да даде изјава Идеален за работа

DEN 1.33
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Умните современи детали го дефинираат Дарио од страна на Бринли Ко Внатрешен патент и стриптичен плете�

DEN 480.00
Лесни улични лесни чизми на Шалина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични лесни чизми на Шалина

Флексибилноста е клучна за животниот стил кој е секогаш во движење Bootie Shalina од Easy Street има супер флексиби�

DEN 0.67
Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ракета Куче Тами Скринч Лизга На Бути

Се лизга во еден пар на мода напред скринч чизми Од Ракета Куче за кул гламур и напор работ 11 / 2? буци пета

DEN 1.33
Luksенски чизми за жени Хејли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luksенски чизми за жени Хејли

Чекор самоуверено во есен и зима во слатки и класични чизми на Мук Лукс Хејли! Со сладок и мек џемпер пле�

DEN 944.00
Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава...

DEN 0.33