• Свеж
Обред-Н-Лајт Делукс Хајлајтер Пенкало

Обред-Н-Лајт Делукс Хајлајтер Пенкало

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Карактеристики Обред-Н-Лајт Делукс Пресврт и Флип комбинира пресврт-акција, топчесто пенкало што се повлекува и хајлајтер за разноврсно пишување.Користете го хемиското пенкало со средна точка на едниот крај за да напишете белешки и повеќе или флуоресцентниот жолт хајлајтер со врв на длето од другиот за да засенчите важни детали.Пенкалото вклучува мастило со низок вискозитет за помазно искуство со пишување.Гумениот зафат нуди дополнителна удобност при пишување.- ШКУ : Vл151513 Разноврсен дизајн комбинира хајлајтер и пресврт-акција, топчесто пенкало што се повлекува. Пенкало со средна точка на едниот крај со мастило со низок вискозитет за помазно искуство со пишување. Гумен зафат за дополнителна удобност при пишување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шарпи Клирвју Хл 3пк Асст+1
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шарпи Клирвју Хл 3пк Асст+1

Пакет од 3 Избрани Бои Остри Јасни хајлајтери За истакнување важни работи во документите...

DEN 2.00
Hxroolrp Назад кон училишниот прибор Симпатична Хајлајтер За Дневник Белешки Училишен Канцелариски Материјал Материјали Симпатична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Hxroolrp Назад кон училишниот прибор Симпатична Хајлајтер За Дневник Белешки Училишен Канцелариски Материјал Материјали Симпатична

Двоен линија преглед пенкало двојна линија пенкало сон боја хајлајтер пенкало 8 бои опис : Разноврсност

DEN 143.84
Божиќ Декорации Дозвола, Божиќ Двојна Линија Преглед Пенкало СЕТ САМ Рачни Божиќ Картичка Преглед Маркер Хајлајтер, божиќ подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Божиќ Декорации Дозвола, Божиќ Двојна Линија Преглед Пенкало СЕТ САМ Рачни Божиќ Картичка Преглед Маркер Хајлајтер, божиќ подарок

2022 Комплет За Маркери За Божиќни Контури, Комплет За Пенкало СО Двојна Линија САМОСТОЈНО Рачен Маркер З�

DEN 74.24