• Свеж
- Ча Милар Миноу Серија Приклучок Риболов Мамка, Шартруз Призма, Црвена Глава, 3

- Ча Милар Миноу Серија Приклучок Риболов Мамка, Шартруз Призма, Црвена Глава, 3

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Приклучок За Риболов На Милар Миноу Од Серијата гот-ча, Призма Шартруз, Црвена Глава, 3", 1 Унца е дел од нашата многу популарна линија за приклучоци која е одлична за Сина Риба, шпанска Скуша, Пастрмка - практично секоја риба што се храни со мали мамки. Веќе познат по својата смртоносна акција за риболов, додавањето на високо рефлектирачки миларен блиц во неговото проѕирно пластично тело го прави Миното видливо од голема далечина. Покрај тоа, на неговото тело се прикачени две златни куки од нерѓосувачки челик, кука за стомакот #4 и кука за опашка #2. Приклучокот За Риболов Од Серијата Милар Миноу доаѓа со проѕирно пластично тело, исполнето со Призма шартреус милар и Црвена глава. Направени ОД ДОБИ-ЧА ние правиме мамки совршени за вашето следно риболовно патување. Фантастично за тролање. Видливи од далеку со високо рефлектирачки миларен блиц. Доаѓа со кука за стомак и кука за опашка. Има проѕирно пластично тело исполнето Со Призма шартруз милар со црвена глава. Одлично наоколу.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ливетаргет Серија Мулет Сребрена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ливетаргет Серија Мулет Сребрена

Пливачката Мамка е совршена за возбудлива акција на брегот Овој мек пластичен лопен сличен на живот мож

DEN 0.67