• Свеж
Кристи Крау Мека Пластика 1 2 Лубеница Црвена Снегулка Брои

Кристи Крау Мека Пластика 1 2 Лубеница Црвена Снегулка Брои

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Кога Елитниот про Аѕопејсон Кристи беше запрашан што сака во мамка што се превртува и склонува, тоа е она што го донесе - компактна лопатка што плива и плива на капката за да симулира рак или мамка. Канџите со хипер-акција имаат подебела пластика на краевите за да го максимизираат дејството и да ги имитираат и индексите и мамките. Кристи Крау, исто така, прави огромна приколка за жига. Кога Елитниот про Аѕопејсон Кристи беше запрашан што сака во мамка што се превртува и склонува, тоа е она што го донесе - компактна индексира што плива и паѓа на капката за да симулира рак или мамка. Канџите со хипер-акција имаат подебела пластика на краевите за да го максимизираат дејството. Кристи Крау, исто така, прави огромна приколка за жига.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Калин Лункер Груб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Калин Лункер Груб

Традицијата продолжува со Солените Грмушки На Калин Лункер Прецизниот, докажан дизајн обезбедува Макс�

DEN 351.20
Беркли PowerBait Jar Slait Slign
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли PowerBait Jar Slait Slign

Наменети за складирање на 3 мамки со тегла Беркли по прашка и клип лесно на риболов елек или справи со Bagin

DEN 208.64
Г -дин Крапи плоча залак розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Г -дин Крапи плоча залак розова

Кралот на револуционерниот штрајк, г дин Крапи плоча Слаб Jigиг Хед, ве привлекува со својата #2 црна никел

DEN 1.00
PowerBait® Power® пливач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

PowerBait® Power® пливач

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

DEN 0.67
Зум Пливач 5 Риболов Мамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зум Пливач 5 Риболов Мамка

Длабокиот стомак на Супер Ударот предизвикува стрела, лизгање и лизгање низ водата, додека неговата уни

DEN 1919.84
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Свеж
Оценка на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Folsom of Florida TTF Hackberry HustlersBlk / Red / Cht / mg : Дизајниран од капетанот Буз Стансел во клубот Хакбери Род и Гун Разно

DEN 1759.84