• Свеж
Тасмански Ѓавол Таси Ѓаволска Риболовна Лажица, Кафеава Пастрмка, 13гр

Тасмански Ѓавол Таси Ѓаволска Риболовна Лажица, Кафеава Пастрмка, 13гр

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Тасманија оригиналниот Тасмански Ѓавол овозможува повеќе опции за местење и прилагодувања за да се создаде уникатно дејство што го посакува секој риболовец. Оваа риболовна опрема фати слатководни, солени води, ладна вода и топла вода ширум светот. Не дозволувајте вашата кутија за справување да биде нецелосна на следниот риболов одмор. Дури и работи одлично за да ја извадите куката и да ја користите како привлечник за вашите други омилени мамки. Тасмански Ѓавол Таси Ѓаволска Риболовна Лажица, Кафеава Пастрмка, 13гр : Направено имајќи ја предвид прецизноста и квалитетот. Користете ја или исклучете ја куката за да создадете внимание. Овозможува повеќе поставувања на опрема. За слатководни или морски видови. Користете за привлекување видови риби со ладна и топла вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зум З-Крау Џуниор Зелена Тиква Флеш 8пк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Зум З-Крау Џуниор Зелена Тиква Флеш 8пк

Z Craw Jr е ефикасен на задниот дел од свирките за пливање и вибрирачките жига, како и на главите што се гушк�

DEN 3.00
Свињите и Мувите Марабу Жига
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свињите и Мувите Марабу Жига

Сложувалките Од Серијата марибу на си се составени од шест пердуви од премиум одделение марабу и допир �

DEN 3.33
Јакима Мамка Макси Жига
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јакима Мамка Макси Жига

Макси Жига Од Мамка Јакима има издржлив ДВОДЕЛЕН УРЕТАНСКИ УВ мантил и исчистени дупчиња за лесно месте

DEN 2.33
Ракетни Мамки Крау Татко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ракетни Мамки Крау Татко

Ракетните Мамки Татко Ползи има суптилно дејство на тропање во канџите кога се движи низ водата Таткото

DEN 0.67
Свињите и Мувите Марабу Жига
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Свињите и Мувите Марабу Жига

Сложувалките Од Серијата марибу на си се составени од шест пердуви од премиум одделение марабу и допир �

DEN 351.20
Шимано РИБОЛОВ ВОСОК ХРОМ ЖИГА [WW118KH]
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шимано РИБОЛОВ ВОСОК ХРОМ ЖИГА [WW118KH]

Восокот шимано е жига за пливање под површината наменета за рибари од солена вода Само фрлете ја жигата

DEN 351.20