• Свеж
Нортлајт 19 Беж И Црвени Шарени Божиќна Испорака Порибување Со Јамка

Нортлајт 19 Беж И Црвени Шарени Божиќна Испорака Порибување Со Јамка

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Кој подобар начин од додавањето На Овој Божиќен чорап во вашиот празничен декор. Порибувањето е беж и црвени ленти има список за проверка На Дедо мраз додека е на своето патување низ светот врвки за влечење на врвот за сигурно затворање зборови различни празнични зборови што ја покриваат чантата совршен начин да го изразите вашето расположение. Можете да го подарите ова како подарок или дури и да го чувате за декор на вашиот дом оваа празнична сезона. Карактеристики : Божиќно порибување. Порибувањето е беж и црвено. Постои шарени дизајн. Има список за проверка За Дедо мраз за време на неговото патување. Гласи "Божиќна Испорака" на врвот. Прикачен на јамка за лесно виси. Се препорачува за внатрешна употреба. Димензии : 19 инчи во висина. Материјали : ткаенина 19h x 0.2 W x 19l во. Божиќ бурлап порибување. Беж. Полиестер. Порибувањето е беж и црвено со шарена шема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Богатствата На каролина Bb2946cs Централноазиско Овчарско Куче Среќна Новогодишна Елка Божиќ Порибување Големи, разнобојни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Богатствата На каролина Bb2946cs Централноазиско Овчарско Куче Среќна Новогодишна Елка Божиќ Порибување Големи, разнобојни

Богатствата на каролина Bb2946cs Централна Азија Овчарско Куче Среќна Новогодишна Елка Божиќно Порибување

DEN 1759.52
Пнелт Божиќно Порибување Издржливо Луксузно Писмо Везено Плетено Божиќно Порибување Приврзок Божиќен Декор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пнелт Божиќно Порибување Издржливо Луксузно Писмо Везено Плетено Божиќно Порибување Приврзок Божиќен Декор

Издржливо И Отпорно На кинење Божиќно порибување со сигурно шиење и јасни, луксузни букви.Дизајнот со г�

DEN 443.36