• Свеж
Лига-Логос Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Лига-Логос Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Buyers rating:
DEN 335.84

Од стоката

Овој Тренд Меѓународната Нфл Лига-Логоа 22 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, мулти-боја уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот е водечки издавач и производител на лиценцирани постери, календари, налепници и социјални канцелариски производи. Трендови Меѓународните Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај За Фотографија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.37 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тенеси Титани - Тим Ѕид Постер, 14.725 22.375
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тенеси Титани - Тим Ѕид Постер, 14.725 22.375

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Тенеси ТитаниТим 22 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разно

DEN 191.84
Лига-Ол-Старс Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лига-Ол-Старс Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Овој Тренд Меѓународната Млб ЛигаОлСтарс 23 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн�

DEN 814.08