• Свеж
Ниа Конзола Маса Поцрнети Бронза Антички Сива Даб

Ниа Конзола Маса Поцрнети Бронза Антички Сива Даб

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Оваа маса за конзоли е изградена за алатка и дизајн, со трендовски врв со изглед на дрво со 40 фунти. капацитет на тежина. Тоа е темелно модерна поцрнета бронзена рамка има дијагонална централна поддршка која додава стабилност и визуелен интерес. Неговиот тесен профил го прави ова совршен избор за компактни простори каде што ви треба дополнително складирање.Карактеристики : Рачно изработена завршница нанесена на челична рамка Капацитетот на Тежина е 40 килограми. Се одликува со триаголен среден потпорен зрак Чист Со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Карактеристики лесно склопување. Рачно изработена завршница нанесена на челична рамка. Капацитетот на тежината е 40 килограми. Се одликува со триаголен среден потпорен зрак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бензара Стилски Конзола Маса Со Фиока
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бензара Стилски Конзола Маса Со Фиока

Спецификацијаместо На Потекло : Киналитиумска Батерија Содржана : Новерзиза : Нмаин Боја : Темно Кафеавг

DEN 1.33
Табела За Влез На фарма, 43 Сива Троседна Маса, Маса За Конзола Од Дрво Од 2 Нивоа Со Складирање, Зад Маса За Каучот, Маси За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Табела За Влез На фарма, 43 Сива Троседна Маса, Маса За Конзола Од Дрво Од 2 Нивоа Со Складирање, Зад Маса За Каучот, Маси За

Табела За Влез во куќа На фарма, 43" Сива Троседна Маса, Маса За Конзола Од Дрво Од 2 Нивоа Со Складирање, За

DEN 2.33
Елет Конзола Маса Со Врата Во Злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елет Конзола Маса Со Врата Во Злато

Трансформирајте го вашиот празен ѕид или празен ќош во уметнички приказ со ова модерно ремекдело...

DEN 3.00
Евелин И Зои Современа Конзолна Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Евелин И Зои Современа Конзолна Маса

Задебелен линеарен профил ја издвојува оваа модерна современа маса за конзоли Неговата вметната рамка

DEN 3.00
Прстен Конзола Маса, Црна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстен Конзола Маса, Црна

Прстен Конзола Маса, Црна Смрека до суштината на вашата дневна соба Со Маса Прстен Конзола со Погодност

DEN 2.00
Аукфа Цврсто Дрво Конзола Маса Со Полица За Складирање И Фиока За За Ходникот Влезот Дневна Соба, Морнарица Боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аукфа Цврсто Дрво Конзола Маса Со Полица За Складирање И Фиока За За Ходникот Влезот Дневна Соба, Морнарица Боја

Дајте празен простор во вашиот дом многу потребен собереш ме со оваа табела за конзоли инспирирана Од В�

DEN 0.33
Риба Скала Демилун
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Риба Скала Демилун

Овој метал и огледало деми луне е одличен пример за модерен гламур Парчето е рачно изработено и завршен�

DEN 1.00
Корман Фау Мермер Тесен Конзола Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Корман Фау Мермер Тесен Конзола Маса

Слаби мини Svelte стил линии во Табелата Корман Конзола Елегантно, мат црно тело го зазема воздушниот врв о

DEN 1120.00
- Калибур Конзола Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Калибур Конзола Маса

ХКалибур Конзола Маса Даде вашиот простор модерен ден преуредување Со ХКалибур Конзола Маса со Полица �

DEN 0.67
Бакстон Студио Бурбона Конзола Маса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бакстон Студио Бурбона Конзола Маса

Серпентина престилка, врежани нозе од кабриолет и антички метални повлекувања и даваат На Масата На Кон

DEN 8020.32