• Свеж
Противници се борат со спортски спаринг ракавици оз

Противници се борат со спортски спаринг ракавици оз

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Целосно двата инчен трислоен подлога за пена за безбедно спаринг и заштита на рацете. Издржлива конструкција на целата кожа со затворање на кука и јамка со еластична обвивка за дополнителна безбедност. Контролен борба против спортски нараквици : 2 "дебело 3-слојно подлога за пена. Кожна конструкција. Затворање на кука и јамка со еластична обвивка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.