• Свеж
Алпска Корпорација Отворено Рустикално Наводнување Може Електрична Фонтана Со Невидлив Излив

Алпска Корпорација Отворено Рустикално Наводнување Може Електрична Фонтана Со Невидлив Излив

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Подобрете го вашиот надворешен простор за живеење со Алпската Корпорација Наводнување Може и Пловечка Славина Фонтана. Функционална и привлечна, оваа уникатна подна фонтана со маѓепсана пловечка славина и канта за наводнување обезбедува неверојатен, релаксирачки и шармантен додаток на речиси секој надворешен амбиент, вклучувајќи тремови, дворови, градини, дворови, сончеви простории и многу повеќе. Меките, природни звуци на протокот на вода во воздухот и водата што се влева во сливот создаваат мирна и релаксирачка атмосфера, а гроздобер стилот на фонтаната со старомоден излив на вода додава ретро чувство во вашиот дом. Сите потребни делови и пумпа се вклучени за брза инсталација и лесно ракување. Изградена од издржливо железо, оваа безвременска фонтана е отпорна на временски услови за да понуди долгогодишна квалитетна употреба. Фонтаната е со димензии 22 "х 12" х 34 " за совршено вклопување надвор од вашиот дом. Метална канта за наводнување во гроздобер стил фонтана подна статуа со старомодно шипче за вода дава ретро чувство и додава безвременски шарм на вашиот надворешен простор за живеење. Изграден од издржливо железо отпорно на временски услови. Водата и кадата имаат потресен изглед со капацитет од 11,1 Литри, додека изливот на вода се чини дека лебди во воздухот. Опуштете се на звуците на смирувачкиот природен проток на вода во сливот, додека на вашиот тревник или градина му давате класична атмосфера во земјата и фармата. Сите делови вклучени за брза инсталација и практично работење за да започнете со создавање оаза на отворено. Вклучува едногодишна гаранција на производителот од датумот на купување. Мерки 22 "л х 12" В х 34 " Ч за да одговараат на речиси секоја надворешна површина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00
Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шок Доктор Спорт Широка перформанси на главата со една големина се вклопува во повеќето, црна, мешавина од полиестерски спанде

Не дозволувајте вашата коса или пот да влијаат на вашите перформанси Шок докторот спорт со широки перфо

DEN 223.84
Serenity кралица панел кревет богат мерлот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Serenity кралица панел кревет богат мерлот

Сет вклучува : еден (1) кревет rtransitional стил со разноврсен изглед кој ви овозможува да го креирате повлекув

DEN 1.00