• Свеж
Ekena Millwork 6 W 6 H 3 4 P Стандардна Грејсон Розета со квадратен раб

Ekena Millwork 6 W 6 H 3 4 P Стандардна Грејсон Розета со квадратен раб

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Користете ги за да привлечете внимание од шевовите на обликување или подобрување на обични проекти со нашите елегантни дизајни. Достапно на повеќе височини за да одговара на традиционалните и модерните профили. Димензии : 6 "w x 6" h x 3/4 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна финиш. да се исечат, дупчат, залепат или зашрафете. Може да се користи на внатрешноста или надворешноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base
  • Свеж
Оценка на купувачите:

12 10 'Ендура-алуминиумска колона, тркалезна вратило, не-прилагодени, флуитирани, текстурирани кафеави финиши W Capital & Base

Колоните на ендораалуминиум се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом Издржливи и уба�

DEN 436.96