• Свеж
Ексклузивни Домашни Завеси Чатра Фау Свила Громет Врвни Завеси Панели

Ексклузивни Домашни Завеси Чатра Фау Свила Громет Врвни Завеси Панели

Buyers rating:
DEN 447.84

Од стоката

Панелите за завеси на прозорецот Чатам се конструирани со суптилна ткаена текстура, секако додадете го последниот допир на секој декор во просторијата. Сенката и текстурата создаваат ажурирана и префинета завршница, како и многу богат изглед. Драперијата Чатам е изградена со прекрасни бронзени шипки, со дијаметар од 1-5/8 инчи. Ткаената ткаенина ќе додаде допир на елеганција во вашиот дом и сигурно ќе биде совршен завршен допир и ќе ги импресионира гостите. Од класични цврсти материи до денешните врвни модни трендови, сигурно ќе најдете панели на прозорци за да одговараат на секој изглед, расположение или стил за да го завршите вашиот проект за украсување на домот. Исто така, се нудат низа конструкции од ткаенина, вклучувајќи жакарди, постелнина, лопатка, проѕирни, термички/затемнување, свила и вештачка свила, полиестерски и поли мешавини и мешавини од памук и памук. Ексклузивни Панели За Завеси На Горниот Прозорец За Домашна Чатра, Индиго, Комплет од 2, 54 "х 96" : Комплетот вклучува : 2 Панели За вештачка Свила 2, секој со димензии 54"В х 96" Л.Препорачуваме да нарачате 2 до 3 пати ширина на прачка за правилен изглед и полнота. 8 сребрени громови по панел. Упатства за нега : завеси за третман на прозорци за чистење и/или миење раце. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите/брчките од пакувањето. Понудени во 8 бои и 2 големини : Индиго, Зима, Зачин, Чај, Црн Бисер, Чили, Коска и Сребрен Облак, 96" и 108" должини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84
Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на клип за клип на Claw Claw, 2-пакет

Чувајте го своето омилено updo на место со овие премногуслатки клипови од Claw од Wonder Nation Изберете од забавн

DEN 2.33