• Свеж
Злато Цел Пренесени Спортинг Глина Задави Цевка Браунинг Инв Плус Целосна

Злато Цел Пренесени Спортинг Глина Задави Цевка Браунинг Инв Плус Целосна

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Карлсон Голд Таргет Пренесен Спортинг Глина Задави Цевка Браунинг Инв Плус ЦЕЛОСНА Браунинг ИНВЕРТОР ПЛУС ЗЛАТО КОНКУРЕНЦИЈА ЦЕЛНА ПРЕНЕСЕНИ СПОРТСКИ ГЛИНИ Задави Цевки Ново Злато Пристаниште Спортски Глини задави го намалува повлекувањето и во исто време го намалува скокот на муцката правејќи ги последователните снимки брзо и лесно. Произведен од нерѓосувачки челик 17-04 и прецизно обработен за да произведе задави што се шаблони подобро, со помалку повлекување, од стандардните цевки за пригушување на монтирање. Овие задави имаат 25% подолг паралелен дел во задавувањето што овозможува поцврсти, погусти обрасци, со помалку флаери уште еден збор повеќе пелети на целта. Продолжениот дел од цевката за задави овозможува брзо и лесно отстранување и вметнување. Олово, Бакар, Никел, хеви-шут, Бизмут и волфрам може да бидат застрелани преку овие цевки за задави. Кога користите челик шут не пука челик поголем од ББ преку било задави поцврсто од целосна. Овие цевки за задави имаат Златна завршница и ја носат нашата целосна доживотна гаранција. ШАБЛОНИ ВО ВРЕДНОСТ од 30 ГОДИНИ : Ниту една друга компанија како Нашата во Цевките За Задави На Карлсон со 30 плус години искусни податоци за моделирање и тестирање, со анализирани илјадници комбинации на оптоварување и задави со нашиот комерцијален софтвер. Ви ги пренесуваме најдобрите и најточните цевки за задави за вашите потреби за лов. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПРОИЗВЕДЕНО : Нашата Висококвалитетна Цел За Натпреварување Во Злато Пренесени Спортски Глини За Браунинг Инвектор плус е изработена од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик. Произведен од нерѓосувачки челик 17-04 и прецизно обработен за да произведе задави што се шаблони подобро, со помалку повлекување, од стандардното испирање. ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Карлсон Задави Цевки Злато Конкуренција Целна Пренесени Спортски Глини За Браунинг Инвертор Плус 12 Мерач стегната Во Целост и се мери на 0.71 дијаметар. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : ги враќаме сите наши цевки за задави со нашата доживотна гаранција за да можете да се фокусирате на разбивање глини и ограничувања на вреќата за полнење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Flambeau Mad Gobbler Ma Choke Tubes, 20Ga. Констрикција
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Flambeau Mad Gobbler Ma Choke Tubes, 20Ga. Констрикција

Дизајниран во партнерство со системи за стрелање на Индијан Крик (победник на повеќе светски првенства

DEN 3.00
Браунинг Инвертор Задави Цевка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Браунинг Инвертор Задави Цевка

Стандардните Цевки За пригушување На Инверторот се достапни во задави кои се движат од цилиндар до екст

DEN 2.67
Carlsons Flush Mount Choke Tube
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Carlsons Flush Mount Choke Tube

Произведен од 174 не'рѓосувачки челик и зацврстен За употреба со оловен удар во сите ограничувања Челичн�

DEN 676.32
Remington Flush Mount Choke Tube
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Remington Flush Mount Choke Tube

Произведено од 174 топлина третирана од не'рѓосувачки челик Овие гуши може да се користат со олово шут на

DEN 676.32
Carlsons Browning Inv+ Flush Mount Choke Tube
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Carlsons Browning Inv+ Flush Mount Choke Tube

Овие гуши се произведени од 174 не'рѓосувачки челик третирани со топлина Тие се компатибилни со челик или

DEN 676.32
Мосберг Флеш Стил Задави Цевка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мосберг Флеш Стил Задави Цевка

Овие задави се произведени од 174 термички обработен нерѓосувачки челик Челик и олово шут може да се кори

DEN 605.28