• Свеж
Бејерн Фалсификуван Алуминиумски Раб БЕБИГ СЛВ МИР-ФК, 2010БИГ355120С72

Бејерн Фалсификуван Алуминиумски Раб БЕБИГ СЛВ МИР-ФК, 2010БИГ355120С72

Buyers rating:
DEN 1088.00

Од стоката

Бејерн Тркалата се дизајнирани и конструирани токму за да одговараат на возилата НА БМВ.Бејер дизајнира и гради тркала за специјално вклопување на возилата НА БМВ. Бејерн не прави ОЕ бмв тркала или копии од оригинална опрема бмв тркала. Ние ги правиме резервните бмв тркала што ве тераат да сакате да ги соблечете оригиналните бмв тркала.Затоа што правиме само тркала за да одговараат на возилата НА БМВ што можеме да ги произведеме без компромис. Нашите тркала се центрични и компатибилни со вашиот специфичен БМВ на сите начини што навистина се важни. Изработката на резервни тркала за возила БМВ е сложена. Оценка на оптоварување, поместување, отвор за центар, клиренс и големина на дебеломер на сопирачките, сите треба да бидат компатибилни со вашето возило БМВ. Ова е она што го правевме без компромис многу години во Бејерн и она што не издвојува од обичните сопствени тркала.Бејерн резервен пазар бмв тркалата го поминаа секој важен стандард за тестирање во светот, вклучувајќи го и германскиот тув стандард, Јапонскиот jwl стандард И американскиот стандард SAE. Во Бејерн правиме само една работа и тоа го правиме правилно. Прилагодени Тркала за возила БМВ. Бејерн фалсификувани Алуминиум РАБ BEBYG 20 X10 5 X120 SLV MIR-FC 35 MM, 2010 BYG355120 S72. 2010БИГ355120С72. 5х120 шема на завртки. Материјал : Фалсификуван Алуминиум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Меле празно раб на хромирани тркала
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Меле празно раб на хромирани тркала

Спецификации : MO988 Melee Chrome тркала од Moto Metal 20 "x 12 ", 44 Офсет, 5х127150 шема на завртки, 78.3110,5мм центар...

DEN 4639.68