• Свеж
Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

Нерѓосувачки Челик Полиран Текстура Прстен

Buyers rating:
DEN 207.84

Од стоката

Осветлете ја секоја облека со додаток со овој едноставен и елегантен свадбен бенд. Украсен со текстурирани детали, оваа лента од нерѓосувачки челик ќе биде совршена за секоја пригода. Оваа широка лента од 6 мм е достапна во големина на прст 6,5.Метална Тежина : 5,18 Грама Накит Тип : Моден Стил : Крст Крст Свадба Бендџит Завршница : Текстурародот : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина На Бела Лента : 6ммринг Големина : 6,5 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Ширина : 6мм Текстура Нерѓосувачки Челик.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Титаниум Жлеб Сатен И Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Жлеб Сатен И Полиран Бенд

Оваа неверојатна Длето титаниум 8мм Жлеб Сатен И Полиран Свадба Бенд Овој дизајн е широк 8,00 мм Металната

DEN 287.84
Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Титаниум Жлеб Бранеа И Полиран Бенд

Додадете напнат изглед на вашата личност со оваа прекрасна титаниумска лента Одликувајќи се со привлеч

DEN 2.33
Менс половина круг црн волфрам бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс половина круг црн волфрам бенд

Покажете ја вашата посветеност на вашиот значаен друг на модерен начин со овој машки црн тонфрам бенд...

DEN 1.33