• Свеж
Среќа Цела Сезона ФСР 245 45Р 100и Гума

Среќа Цела Сезона ФСР 245 45Р 100и Гума

Buyers rating:
DEN 1386.40

Од стоката

Гумата Fortune FSR702 245/45 R18 100 Y е гума за сите сезони која е наменета за употреба на автомобили, Џипови, Теренци и Камиони и им нуди на возачите врвно ракување и удобност. Без разлика дали патуваат на работа или извршуваат задача, возачите на Џипови и Теренци често сакаат гума што е дизајнирана да настапува во променливи временски услови. За среќа, Федералните Гуми ја изградија оваа гума имајќи ги предвид овие возачи. Цела Сезона. Долготрајни. Автопат Шара.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахил АТР СПОРТ ХЛ Бсв Лето П215 45Р 93В Гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ахил АТР СПОРТ ХЛ Бсв Лето П215 45Р 93В Гума

Ахиловиот АТР Спорт е гума за сите сезони, со многу високи перформанси, соодветна за патнички автомобил�

DEN 852.80
Акцелера Јзу 215 45Р - В Гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Акцелера Јзу 215 45Р - В Гума

Акцелера Фи е гума за сите сезони која нуди силни перформанси и влечење за седани, купеа, хечбек, мини ко�

DEN 3.00