• Свеж
Национален Хардвер-3165БЦ 3 4 3-11 16 Брод Предвремени - Нерѓосувачки Челик

Национален Хардвер-3165БЦ 3 4 3-11 16 Брод Предвремени - Нерѓосувачки Челик

Buyers rating:
DEN 95.84

Од стоката

3165бц 3/4" Х 3-11/16" Брод Предвремени - Нерѓосувачки Челик Дизајниран за морски и други надворешни апликации. Вртливото око го елиминира заплеткувањето. Пролетниот прилеп е за брзо прицврстување. Нерѓосувачки челик пролет. Конструкција од нерѓосувачки челик за супериорна отпорност на временските услови. Бравата натоварена со пружина овозможува лесно прицврстување. Вртливото око го елиминира заплеткувањето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бања Пешкир Железнички Решетката со Скролувајте Куки Ѕид Монтирање СУС Од Нерѓосувачки Челик, БРУСЕН ФИНИШ, АХ203Х5-2
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бања Пешкир Железнички Решетката со Скролувајте Куки Ѕид Монтирање СУС Од Нерѓосувачки Челик, БРУСЕН ФИНИШ, АХ203Х5-2

СПЕЦИФИКАЦИИМатеријал За Тело : СУС304 Нерѓосувачки ЧеликЗавртки : СУС304 Нерѓосувачки ЧеликСидро : нерец�

DEN 175.84
Кембел 7 16 ПРЕДВРЕМЕНА КУКА, 478-Г ГАЛВ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кембел 7 16 ПРЕДВРЕМЕНА КУКА, 478-Г ГАЛВ

Apex Tool Group доо со седиште Во Sparks md е еден од најголемите светски производители на индустриски рачни и елек

DEN 0.67
Кука 3'x2 Злато, GFA243LGLD
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кука 3'x2 Злато, GFA243LGLD

Шахтите се морски алуминиум отпорен на корозија Занишан за да изгради дополнителна дебелина во ѕидовит

DEN 271.20
Завртка За Местење На Затегнувач На Жица Од Нерѓосувачки Челик Изработена Од Нерѓосувачки Челик, Отпорна На ' Рѓа -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Завртка За Местење На Затегнувач На Жица Од Нерѓосувачки Челик Изработена Од Нерѓосувачки Челик, Отпорна На ' Рѓа -

Опис : Погоден За затегнување на јаже, прилагодлива должина изработен од нерѓосувачки челик, висок квал�

DEN 1.67
Кука од тули од 300 фунти и бетонски wallид
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кука од тули од 300 фунти и бетонски wallид

Кука од тули од 300 lb и бетонска wallид може да се користи за голем број на проекти Додадете го во вашиот дом

DEN 400.00
Плакарот 2-Рачка Закачам-До 3556300
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плакарот 2-Рачка Закачам-До 3556300

Потрошувачите сметаат дека складирањето во гаража и подрум меѓу нивните врвни три приоритети за подобр

DEN 165.12
Хилман Група Пила Закачалка-Голем
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хилман Група Пила Закачалка-Голем

Овие ООК закачалки се закачуваат на задниот дел од рамката и нема Да ги оштетат вашите ѕидови Супер лесн

DEN 0.67