• Свеж
Елеганција Сакаседиште Во Сино Кадифе Со Акрилни Нозе

Елеганција Сакаседиште Во Сино Кадифе Со Акрилни Нозе

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Арменската Жива Елеганција современото љубовно седиште е прекрасен додаток на модерното домаќинство. Дел од колекцијата Елеганција, ова прекрасно седиште има акрилни нозе кои обезбедуваат издржливост без да се загрози стилот. Спарете Ја елеганцијата љубовно седиште со придружниот тросед и стол за да создадете покохезивен изглед на дневната соба. Елеганција Современа Љубовседиште во прекрасно сино кадифе. Карактеристики транспарентни акрилни нозе кои резонираат современ стил и софистицираност. Богатиот кадифен тапацир сигурно ќе ве остави да се чувствувате опуштено и удобно. Димензии на производот : 79 "W x 86"d x 47" H. Прекрасниот современ дизајн е подобрен со тафтувана перница за грб и две дополнителни перници за фрлање. Доаѓа со стандардна 1 година ограничена гаранција. ЗАБЕЛЕШКА : бојата И заситеноста на Ткаенината може да варираат поради осветлувањето и поставките на екранот на мониторот/телефонот. Прекрасниот современ дизајн е подобрен со тафтувана перница за грб и две дополнителни перници за фрлање. Ова љубовно седиште не е само елегантно, туку практично, удобно седење до четири лица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шик Дома Астер Троседот Кадифе Тапациран Тафтувана Една Клупа Перница Љубов Седиште Троседот, Руменило Кадифе Ткаенина

Астерот е удобно, трендовско љубовно седиште кое прави смело и ажурирано повикување на модерниот дизај�

DEN 0.33