• Свеж
1 2 OD 1 2 P таванот медалјон, рачно насликана пушачка топаз пукнатина

1 2 OD 1 2 P таванот медалјон, рачно насликана пушачка топаз пукнатина

Buyers rating:
DEN 3922.40

Од стоката

Збогатете и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект на инсталирање на нашите медалјони е тоа што може да биде многу ефтин за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе на простор. Медалјони со рачно насликани додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесна за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени детали со рачно насликани. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајнерски можности.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

20 OD 5 8 ID 1 4 T Reims Wood Fretwork Piroded Medallion, дрво
  • Свеж
Оценка на купувачите:

20 OD 5 8 ID 1 4 T Reims Wood Fretwork Piroded Medallion, дрво

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

DEN 1.67