• Свеж
Стрелката Фрла Комплет За Зајакнување На Покривот РБК за фт. Фрла w Лизгачки Врати

Стрелката Фрла Комплет За Зајакнување На Покривот РБК за фт. Фрла w Лизгачки Врати

Buyers rating:
DEN 821.76

Од стоката

КОМПЛЕТ ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ НА ПОКРИВОТ ЗГРАДИ ОД 10 СТАПКИ Х 12 СТАПКИ Дополнителни греди на покривот и фронтон загради дизајнирани за дополнителна заштита од акумулација на снег и подобрено оптоварување на снегот. Ја зголемува силата на покривот. Одговара на повеќето нови или постоечки згради Со Стрели. За најдобри резултати, препорачуваме да го инсталирате комплетот за зајакнување на покривот за време на првичното склопување на Вашата Барака Со Стрели. Инсталирањето на комплет за зајакнување на покривот на претходно собраната Барака со Стрелки може да бара одредено расклопување на вашата барака.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Телеформ чад сиво стакло приврзок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Телеформ чад сиво стакло приврзок

Создадете мека, суспендирана светлина во чиста пакет со ламбата за приврзоци со сива стакло Telefor Лесно з

DEN 2.00