• Свеж
Супериорен Конец Брои 4-Парче Луксузни Памук Мешавина Аква Полка Точки Памук Мешавина Лист Во Собата, Кралот

Супериорен Конец Брои 4-Парче Луксузни Памук Мешавина Аква Полка Точки Памук Мешавина Лист Во Собата, Кралот

Buyers rating:
DEN 773.28

Од стоката

Препуштете се На Супериорниот Број На Нишки 600 Цврст Лист Со Точки Поставен за квалитетен ноќен сон. Изработени од ултра мека мешавина од 55% Памук и 45% Полиестер, овие листови се издржливи, удобни и совршени за секојдневна употреба. Овој сет вклучува еден рамен лист, еден вграден лист и две навлаки за перници (двојната големина вклучува една навлака за перници). Целосно еластизираниот вграден лист има длабока џебна конструкција која одговара на преголеми душеци до 18" дебели. Додадете прскање боја во вашиот кревет со избирање од низа опции за светла боја со забавна шема со точки. Завршете го изгледот со додавање на соодветен јорган или прекривка, продаден одделно Супериорен Цврст Комплет Листови Од 4 Парчиња Вклучува : Еден рамен чаршав, еден вграден чаршав и две навлаки за перници (големината Близнак/ Близнак XL вклучува една навлака за перница) 55% Памук 45% Полиестер. Шема : Полка точка. Сетот може да се пофали со суптилен трепет од финишот на сатен ткаат. За сите големини, овој комплет вклучува преголем длабок џеб вграден чаршав за да одговара на душеци дебели 15" до 18". Секоја навлака за перници е завршена со полите од 4 инчи и е отворена на едниот крај за лесен пристап. З полите стил. Бои : Аква, Црна, Сива, Светло Сива, Јоргована, Розова, Тегет, Бела. Квалитет : еднократна конструкција. Сертификација : овој производ Е оеко-ТЕКС сертифициран за да обезбеди еколошки и безбедносни стандарди. Грижа : машина за перење. Ве молиме следете ги упатствата за нега на етикетата со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Спецификација на производот : Навлаки за Перници завршени со полите од 4 инчи. На едниот крај се отвораат навлаки за перници. Целосно еластичен вграден лист. Длабок џеб одговара на душеци дебели до 18 инчи. Еднократно. Сатен ткаат заврши. 55% Памук 45% Полиестер. Шема : Полка точка. Димензии : Целосниот Вграден Лист е 54" широк х 75" долг х 18" длабок, Рамниот Лист е долг 81" широк х 96", а секоја Навлака за Перница е долга 20" широк х 30", Лист Опремен Со Кралица е 60" широк х 80" долг х 18" длабок, Рамен Лист е долг 90" широк х 102", и секоја Навлака за Перница е долга 20" широк х 30", 80" долг Х 18" Длабок, рамен лист Е Долг 108" широк х 102", Секоја навлака за перница Е Долга 20" широк х 40", Близнак вграден лист е 38" широк х 75" Долг Х 18" длабок, рамен лист е 66" широк х 69" долг, А навлаката за Перница е 20" широк х 30" долг, Близнак Xl Вграден лист е 38" широк х 80" Долг Х 18" длабок, рамен лист долга е 66" Широка Х 100", А навлаката За перници Е Долга 20" широка х 30".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клара Кларк 18 - 21 Екстра Длабок Џебен Лист, Одговара На Душеци Од Висок Профил Со Топери, Премиум Колекција Двоен Четкан Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клара Кларк 18 - 21 Екстра Длабок Џебен Лист, Одговара На Душеци Од Висок Профил Со Топери, Премиум Колекција Двоен Четкан Мек

Клара Кларк Премиум 1800 Колекција 18" 21 " Дополнителен Длабок Џебен Лист, Одговара На Душеци Со Висок Проф�

DEN 1.33
Delер Делукс Лист Поставен Од Шик Дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Delер Делукс Лист Поставен Од Шик Дома

Со Луксузниот Лист Setер Поставен од Шик Домот, можете да го задржите талентот во вашата соба Овој пакет в

DEN 2.33
Мека Ладење Кралицата Постелнина Постави, Природни Сите Сезони Памук Еукалиптус Вискоза Перкале Листови, Длабок Џеб Сет-Сина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мека Ладење Кралицата Постелнина Постави, Природни Сите Сезони Памук Еукалиптус Вискоза Перкале Листови, Длабок Џеб Сет-Сина

Клучни Моменти Материјал : сите природни листови изработени од 55% памук и 45% вискозно чувство на еукалип

DEN 3.00