• Свеж
Велигден Симпатична Зајакот Туш Завеси Декор Бања Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки-б, 90*

Велигден Симпатична Зајакот Туш Завеси Декор Бања Када Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Екран Завеса Со Куки-б, 90*

Buyers rating:
DEN 319.84

Од стоката

Квалитет и издржливост на ткаенината : оваа завеса за туширање е направена од висококвалитетна памучна мешавина, вклучувајќи памук и полиестер. Овие имаат елегантни и модерни дизајни и професионално зашиени рабови, дупки за копчиња во завесите за бања за да бидат издржливи. . Постојат три големини на туш завеса : С-90*180СМ, М-150*180СМ, Л-180*180СМ. Најдобро за покривање на опрема за туширање, цевка за бања. Тоа вклучува 12 нерѓосувачки челик туш завеса куки. Дупките за копчиња во горниот раб на завесата за туширање се полесни за закачување отколку. завеса прачки. Овие завеси за туширање од поли-памучна ткаенина ќе додадат одличен современ ефект и декоративен изглед во вашата бања. . Подобрете Ја вашата бања : нашите завеси за туширање од ткаенина ја подобруваат совршената приватност и го красат изгледот на бањата. Овие завеси за туширање со ткаенина се одличен избор за завеси за туширање во фарма, семејни бањи, апартмани, хотели, спортски клубови, студентски дом. тушеви, спортски сали и на кое било друго место ви треба завеса за туширање. . Лесна нега : нашите завеси за туширање содржат 12 дупки за тока и пластични куки, кои помагаат лесно да се инсталираат и отстранат завесите за чистење. Овие завеси за туширање се перат во машина и неговиот материјал за мешавина од памук го одржува лесен за употреба во следниот круг. за кратко време. Овие се погодни за туш кади/кади со стандардна големина и траат долго дури и по чистењето. Машинско перење во ладна вода, користете омилена боја, ролери сува ниска. ●Водоотпорно и брзо сушење : Водоотпорните завеси за туширање имаат одлична водоотпорност за да спречат прскање и да обезбедат удобно опкружување за бањата. Функцијата за брзо сушење, исто така, ја олеснува грижата за вашата завеса за туширање. 3д печатење : еднострано печатење, задебелено графичко печатење, користејќи ја најнапредната технологија за дигитално печатење светли бои, јасни слики, не бледнеат, ниту една боја не го загрозува здравјето на вашето семејство. ●Бесплатни 12 Куки, лесни за инсталирање : 12 пластични дупки и 12 Пластични куки (бесплатни), само треба да ги скршите куките и да ги стегнете дупките на обрачот. Туш завеси, куки и облоги се лесни за инсталирање. Не само погоден за бања, туку и погоден за ткаенина за завеси, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, итн. Кога треба да исчистите, само ставете ја завесата за туширање во машината за перење, миење машина за ладна вода, фин циклус. Потоа исушете на средна топлина или исушете го воздухот. Ако имате било какви прашања во врска со овој проект, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Зимска Тема Среќен Божиќ Туш Завеса Во собата Со Куки Природата Шума Снежни Предели Елен Бања Завеса Издржлив Водоотпорен Ткаенина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зимска Тема Среќен Божиќ Туш Завеса Во собата Со Куки Природата Шума Снежни Предели Елен Бања Завеса Издржлив Водоотпорен Ткаенина

[Пакет] : Комплет за завеси за туширање со една ткаенина со 12 Куки [Материјал И Големина] : Полиестер, 72х72 и

DEN 286.08
Земјата Универзумот Ѕвезденото Небо Туш Завеса Бања Декорација Водоотпорен Полиестер Крпа Пејзаж Ноќ Туш Завеси Постави Мат
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Земјата Универзумот Ѕвезденото Небо Туш Завеса Бања Декорација Водоотпорен Полиестер Крпа Пејзаж Ноќ Туш Завеси Постави Мат

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 2.00
Шарени Апстрактни 3д Печатени Завеси За Капење Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Бања За Перење Када Туш Завеса Со Куки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Шарени Апстрактни 3д Печатени Завеси За Капење Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Бања За Перење Када Туш Завеса Со Куки

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 1.67
Индија Мароко Етнички Декор Туш Завеса Боемски Геометриски Мандала Цвет Шема Водоотпорен Крпа Бања Виси Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Индија Мароко Етнички Декор Туш Завеса Боемски Геометриски Мандала Цвет Шема Водоотпорен Крпа Бања Виси Завеси

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 332.96
Слаткиканди Тропско Зелено Растение Водоотпорна Завеса За Бања Туш Водоотпорен Полиестер Завеса За Бања Со Куки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Слаткиканди Тропско Зелено Растение Водоотпорна Завеса За Бања Туш Водоотпорен Полиестер Завеса За Бања Со Куки

Карактеристики : заштита на Животната средина Материјал : Други Тип : Модерен Шема : Други Модел : W90 CM L180 C

DEN 255.84
Смешни Симпатична Мачка Куче Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Цртан Филм Булдог Алпака Бања Бања Завеси Позадина Ѕид Декор
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Смешни Симпатична Мачка Куче Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Цртан Филм Булдог Алпака Бања Бања Завеси Позадина Ѕид Декор

● Опис На Материјалот ● Полиестер ● Структура на додатоци 712 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓ�

DEN 319.84
Светски Ден На Океаните Тематска Завеса За Туширање, Голема Завеса За Туширање Водоотпорни Завеси Завеса За Туширање Со Куки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Светски Ден На Океаните Тематска Завеса За Туширање, Голема Завеса За Туширање Водоотпорни Завеси Завеса За Туширање Со Куки

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М150*1

DEN 1.67
Правила На Фарма Едукативен Туш Завеса Мотивациски Инспиративни Цитати Дрвена Штица Бања Земја Рустикални Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Правила На Фарма Едукативен Туш Завеса Мотивациски Инспиративни Цитати Дрвена Штица Бања Земја Рустикални Завеси

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 3.00
Куче Љубовник Туш Завеса, Рака Подготвени Детални Миленичиња Животно Со Шепа Отпечатоци Позадина И Коска, Ткаенина Ткаенина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Куче Љубовник Туш Завеса, Рака Подготвени Детални Миленичиња Животно Со Шепа Отпечатоци Позадина И Коска, Ткаенина Ткаенина

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

DEN 321.92
Дома Декор Туш Завеса Денот На Вљубените, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Ткаенина Туш
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дома Декор Туш Завеса Денот На Вљубените, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Ткаенина Туш

Денот На вљубените Туш Завеса, Денот На Вљубените Црвена Роза Туш Завеса Бања Декорација, Романтична Тк�

DEN 415.84
Цвет Пејзаж Виолетова Лаванда 3д Печатени Туш Завеси Бања Дома Декор Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Во Собата
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Пејзаж Виолетова Лаванда 3д Печатени Туш Завеси Бања Дома Декор Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Во Собата

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 255.84
Сонернт Смешни Црвени Октопод Туш Завеса Голем Бран Наутички Океан Животно Кракен Пипала Модерен Апстрактен Декор Ткаенина Бања
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Сонернт Смешни Црвени Октопод Туш Завеса Голем Бран Наутички Океан Животно Кракен Пипала Модерен Апстрактен Декор Ткаенина Бања

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса :...

DEN 3.33