• Свеж
Че Ми Снек Микс, Смела Партија Мешавина, Солени Снек Торба, Големина На Семејството, оз

Че Ми Снек Микс, Смела Партија Мешавина, Солени Снек Торба, Големина На Семејството, оз

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Кога станува збор за грицкање, преминете од блага во СМЕЛА Со Смела Мешавина За Смели Забави Солена Мешавина за Закуски. Оваа мешавина за забави ви дава вкусно непредвидлива комбинација на форми, вкусови и текстури со зачинета смела завршница. Со 60% помалку маснотии од обичниот чипс, оваа мешавина од закуски прави одличен избор за училишни закуски, храна за патување и многу повеќе. Плус, торба за ужина со семејна големина значи дека има доволно смел вкус за споделување. ШЕКС МИКС : Мешавина За Ужина натоварена со забавни, вкусни форми На Чекс, ѓевреци, 'ipsан чипс, лебници и многу повеќе. СОЛЕНА МЕШАВИНА ЗА УЖИНА : чувајте ја забавата интересна со кора од пченка, Пченица, Мини лебници, ѓевреци и чипс од'. ГОЛЕМИНА НА СЕМЕЈСТВОТО : со 60% помалку маснотии од обичните чипсови, оваа мешавина за закуски прави одличен избор за училишни закуски, храна за патување и многу повеќе; Плус, торба за ужина со семејна големина значи дека има доволно смел вкус за споделување. ОМИЛЕНА ЗАБАВА : бескрајните комбинации на вкус и текстура ја прават совршена закуска за мешање забави за собири од сите форми и големини; не вашата стандардна мешавина на пабови, мешавина на патеки или закуска во бар. СОДРЖИ : 15 мл. КУТИЈА БЛУЗИ за ОБРАЗОВАНИЕ : Горди за поддршка на училиштата и наставниците како официјален производ за учество.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.