• Свеж
Подплуг Летен Фустан За Жени, Женски Летен Плус Големина V-Вратот Краток Ракав Џеб На Коленото Печатен Секојдневен Фустан

Подплуг Летен Фустан За Жени, Женски Летен Плус Големина V-Вратот Краток Ракав Џеб На Коленото Печатен Секојдневен Фустан

Buyers rating:
DEN 353.44

Од стоката

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Црна Големина : 2xls Должина На ракавот : Краток Тип На Ракав : V-Стил На Дезен : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Дневно; Запознавање; Шопинг; Канцеларија; Плажа; Одмор; Забава што добивате : 1 x Женски Шема На Облекување : Големина : Големина : л сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 120см/47.24" Рамо : 63см/24.80" ракав : 16см/6.30" Должина : 96см/37.80" Големина : Xl Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 126см/49.61" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 16.5 См/6.50" Должина : 98cm/38.58" Големина : 2xl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 Биста : 132cm/51.97" Рамо : 67cm/26.38" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 100cm/39.37" Големина : 3xl Сад : 20 Велика Британија : 24 Еу : 50 биста : 138cm/54.33" рамо : 69см/27,17" Ракав : 17,5 См/6,89" Должина : 102см/40,16" големина : 4хл Сад : 22 Велика Британија : 26 Еу : 52 Биста : 144см/56,69" Рамо : 71см/27,95" Ракав : 18см/7,09" Должина : 104см/40,94" Големина : 5хл Сад : 24 Велика Британија : 28 Еу : 54 Биста : 150см/59.06" Рамо : 73см/28.74" ракав : 18.5 См/7.28" Должина : 106см/41.73"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Пред Купувањето, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини, изберете ја големината погодна за вас, доколку имате прашања, можете да не контактирате, е-пошта : podplugg@ !. Може Да Одговара Со Високи Потпетици, Чизми Или Сандали За Трендовски Изглед. Исто Така, Може Да Се Спари Со Шапка Со Обод За Да Ја Покажете Вашата Дарежлива. Совршено Одговара За Секојдневно, Запознавање, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава Итн. Рачно Перење Или машинско перење со ладна вода препорачано, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

коаезне женски преголеми маици лабави памучни врвови со кратки ракави со кратки ракави летни секојдневни блузи женски врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

коаезне женски преголеми маици лабави памучни врвови со кратки ракави со кратки ракави летни секојдневни блузи женски врвови

Женски Преголеми Маици Лабава Памучна Памучна Врата Со Кратки Ракави Врвови Летна Секојдневна Блуза...

DEN 319.68
Женски Обични Фустани Со Широка Кошула Печатени Фустани Ноќен Клуб Носат Обични Обвивки За Жени Женски Фустани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Обични Фустани Со Широка Кошула Печатени Фустани Ноќен Клуб Носат Обични Обвивки За Жени Женски Фустани

Погодна Пригода : Секојдневен, Дом, Плажа, Забава, Табела Со Големина на Одмор : Големина : М Биста : 96см / 37

DEN 2.67
Летни Жени V Вратот Краток Ракав Еднобоен Замав Фустан Секојдневни Фустани На Плажа Долги Макси Фустани За Жени Летни Женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Жени V Вратот Краток Ракав Еднобоен Замав Фустан Секојдневни Фустани На Плажа Долги Макси Фустани За Жени Летни Женски

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : v вратот Обрасци : Печатени Пакетот вклучув

DEN 383.84
адвиикд Партија Фустани Жени Лето Краток Ракав V Вратот Мини Фустан Шифон Швајцарски Точка Тече Краток Фустан Зелена Л
  • Свеж
Оценка на купувачите:

адвиикд Партија Фустани Жени Лето Краток Ракав V Вратот Мини Фустан Шифон Швајцарски Точка Тече Краток Фустан Зелена Л

Партиски Наметки За Жени Жени Памук И Кошула Обични Лабави Макси Фустани Изгубени Фустани Со Мастилосе�

DEN 3.00
Fvwitlyh Завиткајте Фустан За Женски Женски Тркалезен Врат Летен Секојдневен Плус Големина Фит И Одблесок Миди Фустан Со Џеб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fvwitlyh Завиткајте Фустан За Женски Женски Тркалезен Врат Летен Секојдневен Плус Големина Фит И Одблесок Миди Фустан Со Џеб

Женски Летни Фустани Две Парчиња Женски Фустан Секојдневен Принт Секојдневен Боемски Цветен Макси Фус�

DEN 516.64
Фустани Жени Обични Летни Фустани Жени Мода В - Вратот Печатење Фустан Со Врвки Фустан Фустан Без Грб Секојдневен Фустан Со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустани Жени Обични Летни Фустани Жени Мода В - Вратот Печатење Фустан Со Врвки Фустан Фустан Без Грб Секојдневен Фустан Со

Дизајнот на печатење е многу погоден за излегување.Одговара : одговара на големината на дебелината : Ста

DEN 399.84
Летни Фустани За Жени Мода Клучалка Вратот Без Ракави Цврсто Вклопување И Одблесокот Фустани Должина На Глуждот Долги Женски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Фустани За Жени Мода Клучалка Вратот Без Ракави Цврсто Вклопување И Одблесокот Фустани Должина На Глуждот Долги Женски

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Модна Клучалка Врат Без Ракави Цврсто Вклопување И Од

DEN 2.33
Женски Мајчинство Краток Ракав Миди Фустан Лето Жени Бремени Секси Фотографија Реквизити Надвор Рамената V - Вратот Долго Мајчинство
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Мајчинство Краток Ракав Миди Фустан Лето Жени Бремени Секси Фотографија Реквизити Надвор Рамената V - Вратот Долго Мајчинство

It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2 Ве молиме �

DEN 399.84
Рбаофуџи свечени Фустани За Жени Модни Жени Летни Ремени Со Еднобојни Врвки Ремени За Прашка Еластични Набори Без Ракави Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рбаофуџи свечени Фустани За Жени Модни Жени Летни Ремени Со Еднобојни Врвки Ремени За Прашка Еластични Набори Без Ракави Фустан

Модни Жени Летни Ремени За Врвки Со Цврста Боја Еластични Набори Без Ракави Карактеристики На Фустанот

DEN 239.84