• Свеж
Блуи-Лилјаци Ѕид Постер, 14.725 22.375

Блуи-Лилјаци Ѕид Постер, 14.725 22.375

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Ѕид Постер Блуи-Лилјаци е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Ѕид Постер Блуи-Лилјаци : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пушин - Изненадување Ѕид Постер, 22.375 34
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пушин - Изненадување Ѕид Постер, 22.375 34

Овие Трендови Меѓународни PusheenИзненадување Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн

DEN 303.84