• Свеж
НАНТАКЕТ Тв Маса Со Прилагодливи Полици И Станица За Полнење Во Бело

НАНТАКЕТ Тв Маса Со Прилагодливи Полици И Станица За Полнење Во Бело

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Барате совршено место за вашиот телевизор со рамен екран? Не гледајте подалеку од Конзолата За Забава Во Нантакет! Ова парче има цврста конструкција од тврдо дрво, два кабинети за доволно складирање и прилагодливи полици за целата ваша електроника. Додадовме пригодна станица за полнење на ова парче за да ја задржиме електрониката наполнета и подготвена за употреба. Привлечно централно парче за вашиот домашен декор. Цврста конструкција од тврдо дрво. Две фиоки и две полици за доволно складирање. Прилагодливи полици за сместување на електроника, Прилагодлива внатрешна полица зад вратата. Бродови со дрвени и четкани никелски копчиња. Собрани Димензии : 24" H x 60" W x 17 " D. 1 Година Ограничена Гаранција На Производителот. Потребно Е Собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕид Монтирани Ав Конзола - Серија Дизајнер Колекција-Финиш: Еспресо, Големина: 58 W 18 H 58 L-Финиш: Еспресо, Големина: 42 W
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѕид Монтирани Ав Конзола - Серија Дизајнер Колекција-Финиш: Еспресо, Големина: 58 W 18 H 58 L-Финиш: Еспресо, Големина: 42 W

Овој елегантен 58 Инчен Серија 9 Дизајнер ЅИД МОНТИРАНИ АВ Конзола е совршен за секој современ простор за

DEN 3.33
Адисон и ЛЕЈН Холовеј Тв Штанд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адисон и ЛЕЈН Холовеј Тв Штанд

Силните геометриски линии го издвојуваат овој модерен ТЕЛЕВИЗОР Неговите црни метални акценти го комп�

DEN 2079.84
Тв Штанд, Дрвен Телевизиски Штанд ЗА ТВ, Штанд За Забава Со Отворени Полици, РУСТИКАЛНА ТВ Конзола ЗА Фарма За Дневна Соба Медиумска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тв Штанд, Дрвен Телевизиски Штанд ЗА ТВ, Штанд За Забава Со Отворени Полици, РУСТИКАЛНА ТВ Конзола ЗА Фарма За Дневна Соба Медиумска

6 "(L x W x H); Максималниот капацитет на оптоварување е 150 фунти или големина НА ТВ до 55" Големина на производ

DEN 1279.84
Адисон и Лејн Гренџер во. ТВ Штанд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Адисон и Лејн Гренџер во. ТВ Штанд

Комбинирајте ја функционалноста и класичниот модерен дизајн на фарма со овој цврст држач за ТВ Неговио�

DEN 2.00
Пикет Куќа Елејн Медиа Градите
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пикет Куќа Елејн Медиа Градите

Пикет Куќа Мебел Елејн Медиа Градите располага со богата еспресо финиш, елегантни сребрени рачки, и три

DEN 2.00
Кембриџ Сомерсет 70-Во. Греј Електричен КАМИН Тв Штанд Со ПОВЕЌЕБОЕН ЛЕД Пламен, Дисплеј За Дневник На Дрифтвуд и Далечински
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кембриџ Сомерсет 70-Во. Греј Електричен КАМИН Тв Штанд Со ПОВЕЌЕБОЕН ЛЕД Пламен, Дисплеј За Дневник На Дрифтвуд и Далечински

Уживајте во удобната топлина насекаде во вашиот дом со штандот за ТВ КАМИН Од 70 инчи Сомерсет Овој штанд

DEN 1.00