• Свеж
Чувствував Мебел Влошки Плоштад 1 Заштитник На Подот За Ногата На Масата

Чувствував Мебел Влошки Плоштад 1 Заштитник На Подот За Ногата На Масата

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Опис : 1. Сите самолепливи мебел заштитник, стави или се држи под нозете на мебел или апарати за да се спречи движење на мебел, и користење за заштита помеѓу мебел и подни плочи намалување на трошење и бучава.2. Овие нога покритие се направени од чувствував материјал, погоден за примена на подножјето на мебел, гардероба, плакарот, маса, стол, кабинет, биро и така натаму.3. Нашите филц влошки имаат жилаво лепило што не им дозволува да излезат од ногарките за мебел и цврсто да ги држат влошките долго време.4. Никогаш повеќе не слушајте го досадниот звук на стружење на столот што се турка на силно нашите влошки за филц помагаат да се намали бучавата од секојдневната употреба.5. Ставете ги нашите влошки за мебел од филц на нозете на вашиот мебел за да избегнете гребење или гребење на вашите прекрасни дрвени, ламинатни или плочки подови. Заштитете ја вредноста и убавината на сите катови со издржливи, но меки влошки за мебел на нозете на целиот мебел.6. Заштитете ги вашите тврди и, секојдневната употреба и движењето на мебелот може да ги оштети вашите тврди подови.Достапна Големина : 25 x 25 x 5mm/1" x 1" x 1/4"(L*W*T)Достапна Количина : 20 парчиња, 50 парчиња белешки : 1. Варијабилноста од 1-2мм е можна поради процесот на мерење.2. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите Штити и од гребење и абење. Гарантира дека мебелот и подовите остануваат во совршена состојба. Тие се лесни за инсталирање и имаат само-стап дизајн со екстра-силно лепило. Може да се користи за маси, столици, кабинети, клупи и разни други намени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Баси Комерцијални-Одделение 48 Широк Врв НА Масата САМО ЗА Подесување На Висината На Основата на Бирото, Во Бело
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Баси Комерцијални-Одделение 48 Широк Врв НА Масата САМО ЗА Подесување На Висината На Основата на Бирото, Во Бело

Седнете да стоите биро, притискањето на копчето ви овозможува повторно да го измислите вашиот работен п

DEN 1.33
Акоада Жени Растегливи Цветни Турбани Шапка Муслимански Плисиран Капа За Хиџаб Шамија За Глава Капа Капа За Глава Хауба Турбан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Акоада Жени Растегливи Цветни Турбани Шапка Муслимански Плисиран Капа За Хиџаб Шамија За Глава Капа Капа За Глава Хауба Турбан

Карактеристики : оваа ретро женска памучна лента за глава има добра еластичност и е погодна за повеќето

DEN 239.84
Слатка Машна Вратоврска Еднобојна Облека Лесно Прилагодлива Машна Од Полиестер Претходно Врзана За Свечени Прилики
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Слатка Машна Вратоврска Еднобојна Облека Лесно Прилагодлива Машна Од Полиестер Претходно Врзана За Свечени Прилики

Опис : машна со цврста боја, класична и новина Најдобар избор за сите посебни денови, како што се свадба, �

DEN 160.16
Ладење Бандана Сива-Средно Голема
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ладење Бандана Сива-Средно Голема

Специјална мешавина од ткаенина третирана со руда од жад во прав ефикасно ја апсорбира и заклучува вода

DEN 343.84
Западна Вирџинија Премиер дожд Пончо
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Западна Вирџинија Премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 239.84
Југоисточна мисури Премиер дожд Пончо
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Југоисточна мисури Премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 143.20
Магацинот-На Колиба, 60 W
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Магацинот-На Колиба, 60 W

Хач со врати обезбедува надземни складирање кога се користи на клупи и credenzas Во Hon BL Ламинат Мебел Колекц

DEN 3119.20
Baltimore Ravens Prime Rain Poncho
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Baltimore Ravens Prime Rain Poncho

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 143.20
Питсбург Премиер дожд Пончо
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Питсбург Премиер дожд Пончо

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта Со овој дожд пончо, можете да пр

DEN 2.67
Печатена Музичка Нота Машка Свилена Вратоврска-Мека И Удобна Со Дизајн Против Лебдечки Тока Погоден За Деловни И Секојдневни
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Печатена Музичка Нота Машка Свилена Вратоврска-Мека И Удобна Со Дизајн Против Лебдечки Тока Погоден За Деловни И Секојдневни

Затворање на вратоврската Рачно Измијте Висококвалитетна Свила : Музичка Нота Машките Свилени Врски Се

DEN 415.84
Воини-Прошетка-Бандана-22 22
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Воини-Прошетка-Бандана-22 22

Полиестер 22 "х 22" бандана Направено по нарачка Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% авте�

DEN 1.00