• Свеж
Растителна Печатена Крпа За Плажа Преносни Крпи Домашен Декор Морско Сурфање Пончо Патување Кампување Пливање Пикник Јога Теретана За Жени Мажи

Растителна Печатена Крпа За Плажа Преносни Крпи Домашен Декор Морско Сурфање Пончо Патување Кампување Пливање Пикник Јога Теретана

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Име На Предметот : Пешкир За Плажа. Количина : Само една крпа за плажа. Ткаенина : микрофибер. големина : 70*140см. големина : 70*150см. големина : 80*160см. Големина : 90*180см. Производ суровини : микрофибер крпа крпа. Карактеристики : мека, брзо сушење, висок квалитет погодна за кожата. Прилагодени Чекори : . 1.Поднесете нарачка со големината што ја сакате или контактирајте не за сопствена големина;. 2.Ние ќе го направиме пешкирот и бродот во рок од 7-14 работни дена по вашето одобрување. Совети : . 1. Прилагодени барања за слика : големината на сликата е над 200 кб, а големината е пожелна повеќе од 1000 пиксели. 2. Фото Совет : колку е поголема датотеката со слики, толку е појасна. Колку е подобра јасноста на направената крпа, препорачаната Е 1М или повеќе. 3. Прилагодени упатства : Крпите можат да се печатат само од едната страна и не можат да се печатат од двете страни. Потсетување. 1, поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2, Големина можеби 1-2 см грешка поради рачна мерка. Возраст : достапно и за деца и за возрасни. Слика : Еднострано печатење со бел грб. Соодветна сезона : пролет, лето, aut и зима.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Старо Бидете Смирени И Гледајте Го Филмот Гроздобер Кружни Крпи За Патување Кружни Крпи Мат Таписерија
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тркалезна Крпа За Плажа Ќебе Старо Бидете Смирени И Гледајте Го Филмот Гроздобер Кружни Крпи За Патување Кружни Крпи Мат Таписерија

Големина : 60 инчи Во Дијаметар(1,5 м) Исклучително абсорбента и одлична за бања, плажа, базен, спа центар, с�

DEN 1.00
Крпи За плажа Крпи За Капење Сирена Крпи За Базен Микрофибер Пешкир За Туширање Крпи За Плажа Брзо Сушење Крпи За Базен Подароци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Крпи За плажа Крпи За Капење Сирена Крпи За Базен Микрофибер Пешкир За Туширање Крпи За Плажа Брзо Сушење Крпи За Базен Подароци

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

DEN 687.20
Виножито Градиент Растерска Верзија Тркалезна Крпа За Плажа Душеци За Плажа Шал Ќебе Јога Мат со Реси Крпа За Фрлање Плажа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Виножито Градиент Растерска Верзија Тркалезна Крпа За Плажа Душеци За Плажа Шал Ќебе Јога Мат со Реси Крпа За Фрлање Плажа

Нашата Тркалезна Подлога е совршена за излети во паркот, чување песок на плажа или уживање во викенд над

DEN 639.84
Цветови Од Розова Цреша Пешкир За Плажа Без Песок Преголем Абсорбента Крпа За Капење Големи Крпи За Раце За Бања За Пливање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цветови Од Розова Цреша Пешкир За Плажа Без Песок Преголем Абсорбента Крпа За Капење Големи Крпи За Раце За Бања За Пливање

Име На Предметот : Пешкир За Плажа Количина : Само една крпа за плажа Ткаенина : микрофибер големина : 70140с

DEN 407.84