• Свеж
Пајл Дами Елек Палто Без Ракави Целосен Патент Јакна Елек Секојдневен Качулка Вратот Дуксери Зима Топла Надворешна Облека Розова М

Пајл Дами Елек Палто Без Ракави Целосен Патент Јакна Елек Секојдневен Качулка Вратот Дуксери Зима Топла Надворешна Облека Розова

Buyers rating:
DEN 331.04

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Топол Елек, Обичен Капут Со Качулка,Женски Елек Од Јакна, Дуксер Од Дуксер Тип : Цврста Боја, Џебови, Качулкабојка : Розова, Црвена, Црна, Беж, Армиска Зелена(По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : Ѓердан Со Качулка : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Aut,Fall,Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Оваа Јакна е опремена со Врат Со Качулка Од Полиестер, Цврста Боја, Качулка, Без Ракави и Во Секојдневен И Лабав Стил Кардиган Дуксер Јакна, Палто Со Патент За Fall, Зима и Претходна Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Елек Со Качулка (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Елек Со Качулка Со Качулка, Зимски Топол Елек За Јакна, Секојдневен Пријатен Капут со Отстранлива Хауба. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Елекот Со Качулка Ја Штити Главата Од Студ Во Зима, Затворање На Патент Напред, Два Големи Џебови, Лабаво Вклопување, Без Ракави Но, Го Покрива Целото Рамо, Правејќи Секогаш Да Се Чувствувате Како Да Сте Во Прегратките на Топлината на Вашиот Љубовник. Повод-Нашата Облека Погодна за Секојдневна Облека, Работа на Отворено, Патување, Возење Велосипед, Пешачење. Риболов, Кампување. Задолжително За Вашата Гардероба Во Зима. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Женски Топли Дуксери Со Долг Капут Јака За Јака Тенки Зимски Паркови Палта За
 • Свеж
Оценка на купувачите:

На какина Обичните Женски Јакни И Палта Клиренс Женски Топли Дуксери Со Долг Капут Јака За Јака Тенки Зимски Паркови Палта За

Специјалниот дизајн На Крпеница го прави посекси и попривлечен за носење Сите наши алишта се дизајнира�

DEN 1.67
asdoklhq Жените Плус Големина Дозвола Поштенски Качулка Мода Женски Патент V - Вратот Пуловер Блузи Со Долги Ракави Маскирана
 • Свеж
Оценка на купувачите:

asdoklhq Жените Плус Големина Дозвола Поштенски Качулка Мода Женски Патент V - Вратот Пуловер Блузи Со Долги Ракави Маскирана

Овој Асдоклхк Женски Секојдневни дуксери ве прави симпатични и елегантни, Секојдневни лабави женски вр

DEN 639.84
Дуксери За Жени Лабав Врат Со Долг Ракав Печатени Пешачки Нане Зелени Полиестерски Дуксери За Жени Дозвола Под S10. 00
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуксери За Жени Лабав Врат Со Долг Ракав Печатени Пешачки Нане Зелени Полиестерски Дуксери За Жени Дозвола Под S10. 00

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Печатење Качулка Џемпер Пуловер Лабава Туника Врвовикарактери�

DEN 0.33
Мусуос Мусуос Жени И2К Обични Лабави Дуксери Со Блокови Во Боја Врвови Пуловер Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Со Џеб
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мусуос Мусуос Жени И2К Обични Лабави Дуксери Со Блокови Во Боја Врвови Пуловер Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Со Џеб

Опис : Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење Кружни врвови на вратот и кратк�

DEN 271.84
Wofeydo Зимски Палта За Жени, Женски Солидна Дожд Јакна Отворено Плус Големина Качулка Ветроупорен Лабава Палто, Зимска Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Wofeydo Зимски Палта За Жени, Женски Солидна Дожд Јакна Отворено Плус Големина Качулка Ветроупорен Лабава Палто, Зимска Облека

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 3.00
Државни дами НЦАА руно
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Државни дами НЦАА руно

Државни дами на Луизијана, NCAA, бесплатно испорака на нарачки над 35 американски долари на продавницата з�

DEN 2.33
Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Лесен Пад На Кардиган Плус Големина, Кардиган За Жени Паѓаат Во Мода Со Долги Ракави Лабава Лесна Лесна Предна Лежерна

08 инчен Ракав : 65cm / 25.5 инчен Ракав : 61cm / 24.59 инчен Должина : 79cm / 31.68 инчен Ракав : 64cm / 25.74 инчен Должина : 81cm / 3

DEN 0.33
Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кардигански Дуксери Со долги Ракави За Жени Зимска Есенска Облека Џеб За Шиење Качулка Топли Џебови Од Вештачка Волна Врвови

Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата за воведување и големина на производот, Особено ширината н�

DEN 2.33
Фоки Божиќни Женски Дуксери Дуксери Божиќен Снешко Карактер Печатење Копче Јака Џеб Со Качулка Дуксер со Врвка, XXL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фоки Божиќни Женски Дуксери Дуксери Божиќен Снешко Карактер Печатење Копче Јака Џеб Со Качулка Дуксер со Врвка, XXL

Фоки Женски Божиќни Дуксери Дуксери Божиќен Снешко Карактер Печатење Копче Јака Џеб Со Качулка Дуксер �

DEN 415.84
Коаезне Дуксери За Жени Лабаво Вклопување Лето Нова Европска И Американска Женска Облека Мода Разноврсна Тенка Цврста Боја Низа
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Коаезне Дуксери За Жени Лабаво Вклопување Лето Нова Европска И Американска Женска Облека Мода Разноврсна Тенка Цврста Боја Низа

Лето нова Европска и Американска женска облека мода разноврсна тенка цврста боја низа кратка лабава ла�

DEN 3.00
Дтидтпе Јакна Јакна Женски Зимски Секојдневен Маскирна Јакна Патент Дуксер Палто Женски Врвови Со Долги Ракави Зимски Палта
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дтидтпе Јакна Јакна Женски Зимски Секојдневен Маскирна Јакна Патент Дуксер Палто Женски Врвови Со Долги Ракави Зимски Палта

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.00
Мода Качулка Ракав Обичните Жени Печатење Божиќ О - Вратот Пуловер Лабава Долга Женска Блуза Женски Туника Поштенски
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мода Качулка Ракав Обичните Жени Печатење Божиќ О - Вратот Пуловер Лабава Долга Женска Блуза Женски Туника Поштенски

Дуксери Со врвки За жици,Жени Со Патент Со Должина На Туника,Дуксери Со Патент За Жени Со Лесна Тежина,Же

DEN 0.33
Дуксери За Жени Пуловер Преголеми Жени Обични Еднобојни Диносауруси Печатење Пуловер Со Долги Ракави Врвови Со Качулка Зелена
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дуксери За Жени Пуловер Преголеми Жени Обични Еднобојни Диносауруси Печатење Пуловер Со Долги Ракави Врвови Со Качулка Зелена

ДУКСЕРИ ЗА Жени Пуловер Преголеми Жени Секојдневен Отпечаток Од Диносаурус Во Цврста Боја Пуловер Со Д�

DEN 143.84