• Свеж
Ова Салдо Е Задоцнето Плаќање За Наплата Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Големи

Ова Салдо Е Задоцнето Плаќање За Наплата Само-Мастило Гумени Печат Мастило Печат За Бизнис Канцеларија-Розова Мастило-Големи

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со само-мастило од Шмркање мрзливост. Дизајнот на печат прикажани карактеристики длабоко гравирана гума за одлична јасност.Печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение. Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. Наведената големина се однесува на најдолгата страна на дизајнот на печатот.Користете за печат хартија, папки, картички, обвивка за подароци, списанија, планери и многу повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост.Секој печат вклучува капак за заштита на печатот и продолжување на животниот век на неговата подлога за мастило. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот.Материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. Продадени Поединечно. САМО-МАСТИЛО ГУМЕН ПЕЧАТ-печатната слика е приближно 2,75" х 1,0" (70мм Х 25мм) во големина и има длабоко гравирана гума за одлична јасност. САМОСТОЈНА ПОГОДНОСТ И ЗАБАВА-печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение . Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. ЗАБАВИ И ПЕЧАТ-Користете за печат хартија, папки, картички, подарок заврши, списанија, планери, и повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од многу цврста пластика. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот. Продадени поединечно. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рачно Нацртана Уметничка Новогодишна Елка Со Орнаменти Гумен Печат Со Мастило Со Мастило-Сино Мастило-Големо
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рачно Нацртана Уметничка Новогодишна Елка Со Орнаменти Гумен Печат Со Мастило Со Мастило-Сино Мастило-Големо

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со самомастило од Шмркање мрзливост Дизајнот н

DEN 143.84
Заробени моменти јасни марки -Документ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Заробени моменти јасни марки -Документ

Заробени моменти јасни марки Документите на Кајзеркрафт моменти, јасни марки Јасните марки се лесен на�

DEN 143.84