• Свеж
Клуб Лош Став Сулфат Слободен Волумен Маска За Коса, 1. оз

Клуб Лош Став Сулфат Слободен Волумен Маска За Коса, 1. оз

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Мане Клуб Лош Став Маска За Волуменирање Без Сулфат За фина, рамна коса. Извинете, не можам да ве слушнам во текот на обемот на мојата коса. Нашата луксузна формула без суровост, пријателска за веганите волуменира, зајакнува и длабоки услови. Без сулфати, парабени, фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Разбудете ги вашите сетила со нашиот мирис на праска. Bab душо, ние ќе ви помогнеме да го контролирате вашиот став и коса со оваа волуменска, скокачка маска за коса сертифицирана Од Зајаче. За најдобри резултати, користете со остатокот од колекцијата на производи НА ГРИВА КЛУБ. Грива Клуб Лош Став Маска За Коса Без Волумен Без Сулфат, 1,8 мл : Обезбедува сила и длабоко уредување на фина, рамна коса. Како да се користи : Нанесете ја оваа гупа на чиста, влажна коса, оставете да делува до 5 минути и исплакнете. Формулиран без сулфати, парабени, силикони, фталати, глутен, алкохол за сушење и вештачки бои. Вегански пријателски, без Суровост и скокање зајаче сертифицирана формула. Луксузни формули кои играат добро со сите типови коса и врвни мириси што можат да ги комплиментираат сите расположенија, без разлика каква е вашата атмосфера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ауси Мулти Чудо Регенератор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ауси Мулти Чудо Регенератор

Кој вели дека не можеш да го имаш сето тоа? Соберете Ауси Мулти Чудо Регенератор и дајте и на вашата коса

DEN 2.67
Финес Регенератор Со Јардли Лаванда
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Финес Регенератор Со Јардли Лаванда

Добијте коса што е поздрава, посилна и пожива Со Финост Внесени со активни протеини кои продираат длабо�

DEN 1.33
Теорија Мудрец Јаглен Бам
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Теорија Мудрец Јаглен Бам

Теорија : Мудрец Јаглен И БамбусДетоксикација Балсам Занаетчиски бинч? тен бел јаглен, рачно култивира�

DEN 2.67