• Свеж
Плоштад Светки Чаршав 11.8 X63 Сјајот Sequin Sequin Ткаенина Чаршав Сјајна Чаршав Покритие За Роденден Свадба Партија Чаршав

Плоштад Светки Чаршав 11.8 X63 Сјајот Sequin Sequin Ткаенина Чаршав Сјајна Чаршав Покритие За Роденден Свадба Партија Чаршав

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Плоштад Светки Чаршав 11.8" X63 " Сјај Светки Светки Ткаенина Чаршав Сјајна Покривка За Чаршав За Роденденска Свадба Чаршав Карактеристики : Материјал и изработка : 100% светки и 100% полиестер, машински сошиен крој.Употреба : за декорација на празнична роденденска забава, карневалска внатрешна декорација, комода/кабинет/декорација На маса Совет : не може да се пере во машина. Само суво чисто. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА и РАКУВАЊЕ : сјајниот чаршав е изработен од материјал со светки со висока густина, а чаршавот е изработен од висококвалитетен пева материјал. Кога е потребно, само ставете чаршафи и чаршафи за еднократна употреба на правоаголната маса, и кога забавата ќе заврши, едноставно завиткајте ја за да ја исчистите масата, многу корисна за да ви помогне брзо да ја исчистите неуредната маса по луда среќна забава го намалувате стресот.СООДВЕТНА СЦЕНА : чаршафите и чаршафите со Светки обезбедуваат пенлив ефект под светла или сончева светлина, додавајќи луксуз и сјај на вашата украсена сцена, правејќи ја масата да изгледа совршено и додавајќи атмосфера на вашиот настан. Може да се користи за празнични прослави, банкети, божиќ, свадби, невестински тушеви, тушеви за бебиња, украси за ноќта на вештерките, роденденски забави и животни настани. Материјал За чаршав : Големина На Полиестерски Влакна (Полиестер) : 30cmx160cm/11, 8in X63in Package вклучува : 1x чаршав сјаен чаршав за светки е многу погоден за свадба, роденденска забава, туш за бебиња, танц, изложба, банкет и прослава итн.Забелешка : Боите може малку да се разликуваат во зависност од поставките на вашиот КОМПЈУТЕР или телефонски монитор. Ние вложуваме максимални напори точно да ги претставиме боите на сите наши производи. Ние ќе бидеме одговорни за тие нарачки со мала веројатност. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. Тоа е задолжителен предмет за секој дом. Тоа може да го направи вашиот живот поудобен. Верувам дека ќе ви се допадне откако ќе го користите. Производите се достапни од акции и испораката е брза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Homespun Grey памучен чаршав 70 круг
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Homespun Grey памучен чаршав 70 круг

Традиционалната проверка на ткаени чаршафи со својата проверена шема и рабни рабови додава допир на ел�

DEN 1.33
Бермудско Сино Тис-Пли Масичка-54х108
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бермудско Сино Тис-Пли Масичка-54х108

Трансформирајте го вашиот декор за настани со живописната и волшебна Бермудска Сина Покривка за Маса...

DEN 255.84
Крајната текстил фт. Вграден Полиестерски Чаршав - За Банкет и Преклопни Правоаголни Маси, Прашина Роза Розова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Крајната текстил фт. Вграден Полиестерски Чаршав - За Банкет и Преклопни Правоаголни Маси, Прашина Роза Розова

Покритие настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Прашина Роза Опремени Чаршаф�

DEN 0.33
Главни масички за маси - жолта - 60 84
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Главни масички за маси - жолта - 60 84

Добредојдовте на пролетта со малку сонце во вашата трпезарија со подобри домови и градини со чаршафи...

DEN 3.33