• Свеж
Насловна Основи Солидна Затемнување Grommet Панел Завеса Во Собата

Насловна Основи Солидна Затемнување Grommet Панел Завеса Во Собата

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Одржувајте ја вашата приватност и заштедете енергија за греење и ладење кога ќе го облечете прозорецот Со Основните Работи За Домот Комплет Завеси За Панели Со Цврсто Затемнување. Овој сет содржи два полиестерски завеси со дебелина на затемнување за да се елиминира најмногу светлина. Дупките за шипки долж горниот дел овозможуваат лесно закачување, а завесите се перат во машина. Изберете од достапни цврсти бои за да одговараат на вашата соба. Димензии : 34 W x 84 L во. Завеса за затемнување со дупки за виси. 100% полиестер. Изберете од достапните опции за боја. Машина за перење. Блокира светлина и обезбедува дополнителна приватност. Сетот вклучува 2 панели за завеси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Панел Бохо Завеси За Спална Соба Дневна Соба Земја Фарма Куќа Памук Лен Прозорец Завеси Панели Везови Шарени Боемски Ресни Драперии
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Панел Бохо Завеси За Спална Соба Дневна Соба Земја Фарма Куќа Памук Лен Прозорец Завеси Панели Везови Шарени Боемски Ресни Драперии

1 Панел Бохо Завеси За Спална Соба Дневна Соба Земја Фарма Куќа Памук Лен Прозорец Завеси Панели Везови �

DEN 367.84
Јипа Пар Сончоглед Печатени Краток Прозорец Завеса Слот Врвот Кафе Ниво Прачка Џеб Кујна Шамија Бања Валанс Стил-W: 42 xL: 63
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Јипа Пар Сончоглед Печатени Краток Прозорец Завеса Слот Врвот Кафе Ниво Прачка Џеб Кујна Шамија Бања Валанс Стил-W: 42 xL: 63

Спецификација : Сосема Нов Материјал : Полиестерстил : Модерен Степен На Засенчување : 6090 %(Затемнување)Ш�

DEN 0.67
Сончоглед Црно Бели Ленти Завеси За Дневна Соба Спална Соба Прозорец Третман Ролетни Завршени Завеси Кујна Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Сончоглед Црно Бели Ленти Завеси За Дневна Соба Спална Соба Прозорец Третман Ролетни Завршени Завеси Кујна Завеси

Опции со повеќе димензии : W52 € H63, W52 € H84, W52 ° H95, W60 € H65in, (големина на две споени парчиња) Напредната техн�

DEN 460.64
Гори Божиќ Завеси Лен Текстура Прозорец Завеса Дедо Мраз Спална Соба Третмани Божиќ Декорација Светлина Филтрирање Партија Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гори Божиќ Завеси Лен Текстура Прозорец Завеса Дедо Мраз Спална Соба Третмани Божиќ Декорација Светлина Филтрирање Партија Завеси

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На С�

DEN 399.84
Скероу Божиќ Краток Прозорец Завеса Слот Врвот Половина Прозорец Завеси Прачка Џеб Кујна Валанс Кафе Ниво Бања Шамија Стил-Ф
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Скероу Божиќ Краток Прозорец Завеса Слот Врвот Половина Прозорец Завеси Прачка Џеб Кујна Валанс Кафе Ниво Бања Шамија Стил-Ф

Пеглање со ниска температура Машина за перење и Миење на температурата на водата под 86 F Термичкото свој

DEN 1.00
Ексклузивни Домашни Завеси Кадифе Во Тешка Категорија Филтрирање На Светлина Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х108, Теал
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ексклузивни Домашни Завеси Кадифе Во Тешка Категорија Филтрирање На Светлина Пар На Горниот Панел За Завеси, 54х108, Теал

Кадифениот Тежок Филтер За Филтрирање На Горниот Прозорец Панели За Завеси во зимска бела боја донесет�

DEN 319.84
Музички Симбол Пијано Соба Завеси Голем Прозорец Прозорец Завеси Декор Бања Кујна Спална Соба Завеси Детска Соба
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Музички Симбол Пијано Соба Завеси Голем Прозорец Прозорец Завеси Декор Бања Кујна Спална Соба Завеси Детска Соба

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

DEN 617.92
Апстрактна Уметност Акварел Сликарство Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Завеси Дома Декорација Прозорец Третмани Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Апстрактна Уметност Акварел Сликарство Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Завеси Дома Декорација Прозорец Третмани Завеси

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

DEN 0.67
Дамаск Печати Целосно Затемнување Панели За Завеси На Прозорецот За Затемнување Намалување На Бучавата, Затемнување На
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дамаск Печати Целосно Затемнување Панели За Завеси На Прозорецот За Затемнување Намалување На Бучавата, Затемнување На

БЛОКИРАЈТЕ ЈА БУЧАВАТА до 40% : нашите триткаат панел завеси го пригушуваат звукот за да можете да работи�

DEN 639.20
Стаклена Градина Свадба Лак Завеса Ткаенина Екстра Долги Панели Широк Чиста Брчки Слободен Мека Свадба Партија Архива Позадина
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Стаклена Градина Свадба Лак Завеса Ткаенина Екстра Долги Панели Широк Чиста Брчки Слободен Мека Свадба Партија Архива Позадина

Опис : Усвојувајќи висококвалитетна ткаенина, оваа ткаенина за завеси за свадбени лакови е мека, удобна

DEN 2.67
GymChoice Ниво Завеси Кафе Завеси Валенции, Вафли Ткаени Текстура Краток Прозорец Завеса За Кафе, Бања, Кујна И Деца Спална
 • Свеж
Оценка на купувачите:

GymChoice Ниво Завеси Кафе Завеси Валенции, Вафли Ткаени Текстура Краток Прозорец Завеса За Кафе, Бања, Кујна И Деца Спална

Оваа кујнска завеса за вафли овозможува да влезе сончева светлина додека ја заштитувате вашата приватн

DEN 2.67
Нордиска Зебра Животинска Бела Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Завеси Домашна Декорација Прозорски Третмани Завеси
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Нордиска Зебра Животинска Бела Завеса За Кујна Дневна Соба Спална Соба Завеси Домашна Декорација Прозорски Третмани Завеси

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

DEN 367.84
Гори Луксузни Громет Валанс Печатени Кафе Половина Прозорец Завеса Декор Директно Термичка Кујна Завеси Сина *36 Громет
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гори Луксузни Громет Валанс Печатени Кафе Половина Прозорец Завеса Декор Директно Термичка Кујна Завеси Сина *36 Громет

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата Карактерист�

DEN 655.84