• Свеж
адвиикд Жени Паѓаат Блузи Женски Печатени Разгорени Со Долги Ракави Решетка Блуза Врвот Црна Блуза

адвиикд Жени Паѓаат Блузи Женски Печатени Разгорени Со Долги Ракави Решетка Блуза Врвот Црна Блуза

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Пад За Жени Цврсти Секојдневни Маици Со Копчиња Со Долги Ракави Блузи со Копчиња кошули за Жени Сезона : четири сезони. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 Х Женска Блуза ●Мек Материјал●Симпатичен и Софистициран Врв! Кошулата Е Изработена Со Квалитетна Ткаенина, Лесна, Растеглива, Удобна, Ладна И Мазна, Се Чувствува Кул На Телото. Потсетник за големина и Боја : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Нарачката И Дозволете 1-3см Да Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам!Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. Чувство на рака : Мека, Лесна Ткаенина Направена и Удобна За Носење, Се Чувствува Удобно Женствено. Добро за Работа,патување,плажа,секојдневен Живот,забава,состанок,канцеларија,училишна работа, одмор. Со Фармерки,слаби Фармерки,шорцеви, џекект. Ова Копче Фронт V-Вратот Обичните Врвови Лесно се Комбинираат со Палто,хеланки, Фармерки, Панталони Во Зимските Есенски Пролетни Сезони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Среќни Велигденски Кошули За Мажи Екипаж Јајце Зајаче Графички Туника Со Кратки Ракави Врвна Секојдневна Редовна Облека За Летен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Среќни Велигденски Кошули За Мажи Екипаж Јајце Зајаче Графички Туника Со Кратки Ракави Врвна Секојдневна Редовна Облека За Летен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

DEN 1.33
Обична Чипка Капчиња Eyелот Врвови Со Кратки Ракави За Жени Трендовски Цветни Шаблони Печатење Кружен Врат Графички Туника Маици
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Обична Чипка Капчиња Eyелот Врвови Со Кратки Ракави За Жени Трендовски Цветни Шаблони Печатење Кружен Врат Графички Туника Маици

20 " Должина : 66см / 25.60 " Должина : 67см / 26 Совршено е за сите сезони.81 "Должина : 65см / 25.52 "Ракав : 32см / 12.80" Рака�

DEN 286.24
Долга ракав на јуниори
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Долга ракав на јуниори

Долгиот ракав за долги ракави на јуниорите на Јуниори е суштински додаток на вашата секојдневна гардер�

DEN 2.33
Плус Големина Врвови За Жени Fall Зима Плус Големина Обични Лабави Цврсти Врвови Со Долги Ракави Женски Блуза Сини
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Врвови За Жени Fall Зима Плус Големина Обични Лабави Цврсти Врвови Со Долги Ракави Женски Блуза Сини

Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да и

DEN 2.67
Дијанли Преголема Возбуда Женски Блузи Со Кратки Ракави V Врат Цветни Печатење Преклопена Плисирана Блуза Симпатична Лабава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дијанли Преголема Возбуда Женски Блузи Со Кратки Ракави V Врат Цветни Печатење Преклопена Плисирана Блуза Симпатична Лабава

Дијанли Преголема Возбуда Краток Ракав Женски Врвови V Вратот Цветни Печатење Пати Плисирана Блуза Сим�

DEN 207.84
Fjofpr Плус Големина Блузи Женски Кратки Ракави Маици Лето Нов Ладно Рамо Пуловер Блуза Повик V-Вратот Цврсти Врвови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fjofpr Плус Големина Блузи Женски Кратки Ракави Маици Лето Нов Ладно Рамо Пуловер Блуза Повик V-Вратот Цврсти Врвови

56 " совршено одговара, разиграно секојдневно, но тренди look : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста

DEN 3.00