• Свеж
Храбар-Playstation 3

Храбар-Playstation 3

Buyers rating:
DEN 6399.84

Од стоката

Нова - Храбра-Playstation 3 Игра како Мерида, Волја ' o Wisp и други популарни ликови од новиот Филм На Дизни Пиксар, додека трчате, скокате и се борите низ грубиот пејзаж на митската Шкотска. Играјте Како Мерида Еден Играч или Кокошарник Со Волја ' О Шушкањето Користете го вашиот меч Или лак и стрела како оружје во текот на играта Натпреварувајте се со стрелаштво мини-игри користејќи Kinect За Xbox 360 И Playstation3 Потег.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глобални Делови Дистрибутери А Ц Експанзија Вентил Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ, ПОНТИЈАК МОНТАНА
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Глобални Делови Дистрибутери А Ц Експанзија Вентил Одговара изберете: 1997-ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ, ПОНТИЈАК МОНТАНА

Глобални Дистрибутери На Делови A / C Експанзија Вентил Глобални Дистрибутери На Делови A / C Експанзионен

DEN 1.00